Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 13éve éve vagyunk egyutt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katarinka kérdése:

13éve éve vagyunk egyutt a paromal nem rég rájöttem hogy fiatal leanykaknak udvarol szextalit kér tőlük miközben othon minden rendben van látszólag. Elhagytam akor esedezet a bocsanatomért visza mentem hoza most ujra kezdte mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 08:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj, hogy visszafogadtad, es rajott, hogy a modszer mukodik. O felrekur, te kidobod, o esedezik, te hulye vagy es visszafogadod a jo melegbe, o meg 2 het mulva folytatja ahol abbahagyta.
2020. jan. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Lehet valami elromlott a kapcsolatotokban, de ahelyett, hogy megbeszélnétek, ő inkább félredug. Te meg megbocsátottál neki, és azért kezdi újra, mert már lehet nem szeret, vagy un téged, de kell neki valaki, aki főz, mos, takarít rá, de gerince nincs, hogy bevallja mi a szitu.
2020. jan. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy egy egoista pö.cs, akinek egyszerre kell a házicseléd(ez vagy te) meg a fiatal ri.banc is.
2020. jan. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonymousreview60 ***** válasza:
90%

Az első lebukás után kellett volna(!) ezt őszintén megbeszélni, a helyzetet egoldani, és neki nem félrekúrni. Ha annyira hiperszuper űberjó pasi, esetleg ezt meg lehet próbálni most is, de amúgy az előttem szólók mondásával összhangban: kuka.

Kivéve, ha a nyitott házasság intézménye neked tetszik.

2020. jan. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Miért fogadod vissza?
2020. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Igazság szerint ne légy meglepve, mert szerintem te sem az eszeddel fogtad meg anno. Pont ellenkezőleg. Az írás sajnos sokmindent elárul, egy buta nővel mindent meg lehet tenni és etetni.
2020. jan. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Rég láttam 2 mondatban ennyi helyesírási hibát, gratulálok, viszed a pálmát. 😂
2020. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj, hogy megunt. De ne vedd magadra. 13 év után bárkit meg lehet unni. Nyilván megijedt, amikor elhagytad, hogy elveszíti a kis megszokott biztonságát. Aztán amikor visszafogadtad, akkor megint az újdonság hiányzott neki. Nyilván egyszerre szeretne téged is megtartani, biztos pontnak. És közben persze kalandozgatni is, az újdonság élménye miatt.

Ha ez neked így nem jó, akkor hagyd el, és ne békülj ki vele.

2020. jan. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván rajott, hogy túlságosan szereted, elnezel neki mindent. Így meri újra megtenni.

Kár volt visszafogadni.

2020. jan. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

Szadista.

Személyiségzavar.

2020. jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!