Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szolnatok ha a ferjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok ha a ferjetek azert csalna meg mert arra vagyik hogy a hatsojat nyaljak?

Figyelt kérdés
De nem meri elmondani hogy erre vagyik mert a barati tarsasagban mar sokszor viçcesen ugyan de melegnek titulaltak
2020. márc. 22. 06:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%
Semmit, de megcsalás után szép kis válópernek nézne elébe.. szerintem a gatyáját is leperelném róla.
2020. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
37%

Csodálkozol, hogy nem mondja el? Ha férfiatlannak és melegnek titulálod, akkor persze, hogy nem meri elmondani. Ja persze, legyen őszinte, de ha elmondja a vágyát, akkor lenézed miatta. Jól írta a korábbi hozzászóló, létezik olyan is, hogy prosztata masszázs. Attól sem meleg az ember.


Ettől függetlenül olyanba nem kell bele menni amibe te nem akarsz. Én sem nyalatnám senkivel a hátsómat, de azért ez most nekem szemet szúrt, hogy azért kell őt lenézni, mert vágyik valamire. Gondolom fordított esetben neked sem esne jól, ha bármilyen vágyad miatt lenézne téged.

2020. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

nem nagy rá az esély hogy gyorsan talál olyat aki kinyalja neki:) kicsit szürreális.

az hogy megcsal-e, az az embertől függ. velem régóta nem szexel az asszony, csak nagyon ritkán, félreléphetnék, de nem teszem. nekem már a sima szex is jó lenne, nem hogy ilyen "extrák":)

2020. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat nagyot csalódnék benne, és valóazínűleg nem tudnék rá férfiként tekinteni utána, szóval elválnék.
2020. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Pont ugyanezt erzem. Nem tudok ferfikent tekinteni ra tobbet. Es ilyenkor persze elgondolkodom hogy kesobb ez folytatodik majd de ferfivel? Szoval cikaznak a gondolataim
2020. márc. 22. 14:31
 16/23 anonim ***** válasza:
14%

Attól a hapsi még nem meleg, hogy ezt akarja. A gond ott van, hogy te nem adod meg neki, így keresnie kell más megoldást.

Ha benne lennél, nem járna más nőhöz.

2020. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem egy parkapcsolatban azzal h x-et valasztjuk, le kell mondanunk azokrol a dolgokrol amit y kinalhat. Nem okolhato x azert mert nem viselkedik ugy mint y...


En pl sokmindent bevallalok a ferjemmel de ehhez nem lenne gusztusom, sajnalom. Ha ezen mulik a boldogsaga ott mar reg baj van.

Azt hiszem en is megundorodnek tole egy eletre, plusz amiert evekig csal/atver, a bizalmam is odalenne orokre.

2020. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
6%
szerintem nyald ki:))))
2020. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg dobd ki!
2020. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Vegulis nem tudtam ezt maskepp feldolgozni, minthogy vege lett kettonk kozt. Nem kell legozni a nappaliban neki a gyerekkel tobbè, kinyalt seggel
2020. márc. 23. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!