Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szolnatok ha a ferjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok ha a ferjetek azert csalna meg mert arra vagyik hogy a hatsojat nyaljak?

Figyelt kérdés
De nem meri elmondani hogy erre vagyik mert a barati tarsasagban mar sokszor viçcesen ugyan de melegnek titulaltak
2020. márc. 22. 06:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Mert valószínűleg van is ebben valami...
2020. márc. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%
De miért nem teszed meg neki? 🤨
2020. márc. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
12%
Így van. Tedd meg neki. Megfelelő higiénia mellett.
2020. márc. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%
Sok mindenben nem vagy neki az igazi, valószínűleg.
2020. márc. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Miért kéne megtennie, ha nem akarja? A szex kölcsönös örömszerzés, de csak amíg mindkét félnek örömet okoz. Nem kell olyat bevállalni, amit nem akarsz.


Én se csinálnám, az biztos. Lehet a haverjai nem véletlenül tartják melegnek..:D

2020. márc. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
13%
Ajj most komolyan, ennyit megtehetnél. Ne ezen múljon már a kapcsolat.
2020. márc. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem mindegy miért csal valaki. Ez sem akasztana ki jobban mintha azért teszi mert fiatalabbra öregebbre vékonyabbra stb vágyott.

Emberileg onnantól hatalmasat esne a szememben egyrészt mert egy csaló másrészt mert meg sem próbálta megbeszélni. Egy ilyen alamuszi féreg aki még a saját párjába se bízik és még neki is inkább hazudik nem érdemel kapcsolatot. Nyalassa magát ahol akivel akarja ha ennyire képes. Mert egyszer se biztos hogy a kiderült eset az első de az tuti hogy nem az utolsó ha szerinte ez a jó megoldás.

Ami engem illet a fenék láb hónalj stb nyalogatástól elzárkózom. Ha simán az ingerlés a cél azt lehet finoman kézzel is. Tapasztalatból mondom, volt párom is szerette az ilyesmit de számomra a fenék nyalogatás visszataszító és megalázó. Ezt is tapasztalatból tudom mert adtam a dolognak pár esélyt.

Lehet érte megkövezni de szerintem csak annak van helye a hálószobába aminek mindkét fél örül. Kompromisszumot kell keresni. Jellemzően akad ha az ember kreatív.

Ha addig terjed a kultúra hogy hah minek mondjam Bözsinek ha Maris megteszi akkor nem a párom az illető.

2020. márc. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ez szamomra tul ferfiatlan. Tenyleg meleg erzes kelt bennem. Gyerekeim apja azert legyen mar ferfi es ne terpesszen
2020. márc. 22. 08:08
 9/23 A kérdező kommentje:
Amugy nekem nem mondta el, csak lebukott. Ketto evig jart erre a mufajra el
2020. márc. 22. 08:10
 10/23 anonim ***** válasza:
31%
Semmi meleg nincs benne. Prosztata masszázsról hallottál már? A férfiaknak is érzékeny az a rész.
2020. márc. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!