Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a pasitok a kapcsolatotok eleje óta rendszeresen csal? Elhinnétek, hogy a lebukás után leállt? Vele maradnátok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 19:15
 1/10 Lachesys ***** válasza:
92%
maradna a radai rossebb. menjen amerre lat.
2020. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szakítanék
2020. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék vele. Nem az a lényeg, hogy igérget hogy utána nem fog megcsalni, és leállt a nőzéssel, hanem hogy az egész kapcsolat az ő részéről hazugságra volt épitve, azaz nem is szeretett soha sem, mert ha szeretett volna nem tett volna ilyet se velem se magával, se a harmadikkal!
2020. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal szakítanék és borzasztóan haragudnék magamra, amiért addig nem vettem észre.

Egy szavát se hinném, és többé a képét se akarnám látni, nemhogy együtt maradjak vele.

2020. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vele maradtam de óriási hiba volt. Te ne kövesd el ugyanezt a hibát.
2020. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szülnék neki 3 gyereket is csokra. Hátha akkor is megcsal.Aztan sirankoznek a gyakorin. Ja mégse..mert aki egy gerinctelen goreny az is marad.
2020. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Úristen, te normális vagy?
2020. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, amiért nem vettem észre.
2020. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
NEM!
2020. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszélnék vele a dologról, próbálnék rájönni, hogy én mit rontottam el, de ez lenne az utolsó beszélgetésünk, nyilván szakítanék. Nem érdekelne az se, ha leállna és nem tenné többet, úgyse bíznék már meg benne soha többet, szóval ez teljes mértékben lényegtelen.

Nem vagyok egy ostoba, primitív lábtörlő, hogy benne maradjak egy bizalom nélküli kapcsolatban, ennél többre tartom magam. Nincs az a szerelem, amiért megérné, a szerelem amúgy se kifogás semmire.

2020. jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!