Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudom biztosra hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom biztosra hogy a párom nem csal meg?

Figyelt kérdés
Vannak árulkodó jelek? Észrevettem pár dolgot rajta, és furcsálom.
2020. márc. 6. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztosra nem fogod tudni, de ha leírod, hogy mik az árulkodó jelek, talán egyszerűbb lesz kideríteni.
2020. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem ezek voltak:

Közös társaságból való lánnyal csalt meg.

A bulikon néha nagyon összemosolyogtak, aztán hirtelen kb ignorálták egymást. A csaj sokszor jópofizott velem.

Esténként pittyegett a telója, sms-e jött. Többször. Telefon dugdosása.

Kritizálni kezdett, mindenbe belekötött.

Egy idő után nem akarta, hogy elmenjek bulizni a társasággal.

Vagy azt kamuzta, hogy nem megy aztán csak elment hirtelen felindulásból-azaz így tervezte.


Miket vettél észre?

2020. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Vidd el hazugságvizsgálatra:

[link]

2020. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Punci szagú a fütyije.
2020. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Biztosra sosem, kivéve talán, ha túlkontrollálod, de az baromi egészségtelen és könnyen az lesz a vége, hogy a másik fél menekül a kapcsolatból.


Valamennyi bizalom kell, de valamennyi nyitottság és megértés is a másik oldalról. Általában az tudja hatékonyan titkolni a dolgait, aki alapból zárkózott és nem igazán kommunikál veled, vagy ha igen, inkább csak felszínesen és csak csacsog tartalom nélkül. Akivel sokat beszélsz és sok dolgot megosztotok egymással, azon mindne rezdülést észre tudsz venni.


Nekem ez az alapja a bizalmamnak: mindenről nyíltan beszélünk, de ha a másik megnyílik, azzal nem élünk vissza. Mindketten figyelembe vesszük, hogy mi hogy esik a másiknak, de ezt nem arra használjuk, hogy manipuláljuk a jóindulata által. Mindenki hozzányúlhat a másik cuccaihoz, használhatja a másik gépét, autóját, feloldhatja a telefonját, de nem arra használjuk ezeket, hogy a másik háta mögött turkáljunk benne. A gesztus a fontos nálunk. Az, hogy ha felolvasok egy üzenetet vagy rákeresek valamire, miközben főz, akkor ne rohanjon oda kikapni a kezemből a mobilját, ha valami bántja, akkor elsőként nekem szóljon, mert tudja, hogy érdekel engem és azt is, hogy megoldjuk. Ha elmondja egy titkát vagy valami apró vacakot a múltjából, akkor ne lovagoljak azon egy vita alkalmával. És ha valaki hívja őt sörözni, akkor ha azt mondom, hogy ma szerettem volna kettesben lenni veled, mert rossz passzban vagyok vagy terveztem valamit, ne vonjon vállat, hogy akkor is megyek, leszarom, ha rosszul esik, nekem ne mondd meg, mit csináljak, csá. Ahogy én sem kérek tőle ilyesmit azért, hogy mindenáron kisajátítsam...


És az exeimből tanulva, aki erre nem képes, az nem ér egy csepp energiát sem. Abban nem lehet bízni. A világ egy szar hely, szar emberekkel és elég hűtlen embert látok sunnyogni magam körül így is. A bizalomra okot kell adni szerintem, ugyanakkor meg is kell néha előlegezni.

2020. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%

Okos nő/férfi ezt nem akarja tudni.


De ha ennyire nem bízol benne, akkor minek vagy vele? És ennek szülnél? Ezzel vennél fel 50 évre hitelt?

2020. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nő az illető
2020. márc. 6. 18:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A halál az biztos és az ami már elmúlt. Annyi, ha felmerült, már nincs teljes bizalom. Az meg kikezdi a legjobb kapcsolatot is.
2020. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

És mi magyarázat lehet ezekre?

1. Levette a telefon értesítések hangerejét.

2. Minden éjszaka fent van pár órát.( mikor felébredek a telefont nyomkodja. Észreveszi hogy fent vagyok kilép mindenhonnan.)

3. Wc re viszi magával, megvárja míg elmegyek fürödni és gyorsan kimegy, természetesen a telefonnal.

4. Törli az smst, hívásokat, vibert.

5. Stb

2020. márc. 6. 20:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind árulkodó jel... 😕
2020. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!