Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálhat a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhat a párom?

Figyelt kérdés

Eddig a párom (férfi) fél 6ra járt dolgozni és kb negyed 6kor indult el otthonról.


Most már csak 6ra kell neki mert visszalépett abból a pozícióból ami miatt fél 6ra járt.


Így már bőven elég elindulni a 5:30kor és így is tesz.

Viszont.


Már a második ilyen alkalmat figyelem meg hogy hétfőnként mindig elindul már 5:13 kor kb és mikor szól az ébresztő rögtön felpattan, többi napon meg még vagy kétszer nyom egy ötperces szundit.


Tudom hogy csak ilyen 15-17 perces különvségről beszélünk és nem gondolnám hogy valami rossz van a háttérben de azért kíváncsi lennék hogy miért csak hétfőnként csinálja ezt.


Egyszer már rákérdeztem akkor azt mondta hogy be szokott járni ettől még korábban beszélgetni, kávézni.


Nem akarom már többször megkérdezni mert akkor már kitudja hogy reagál hogy bő 15 percen lovagolok.


Csak hát ez a "be szokott még járni korábban"...


Ez nekem azt jelentené hogy néha néha összevissza bejár, időtől függetlenül.


De ez a csak hétfői dolog kíváncsivá tett.


Foglalkoztak egyáltalán vele?


2020. márc. 3. 06:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Igen,fura.
2020. márc. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Megszokás, érdemes reggelente előbb bemenni nincs bent senki szabad minden nem kell 8000embert lekezelni stb kényelmesen Beér elokeszul a naphoz. A szundi meg egy baromság sokszor csak ront a helyzeten.

Tulon túl reagálód.... Majd ha órákról beszélünk és inkább du.rol akkor kezdj el kattogni. F/26

2020. márc. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Rá kell kérdezni, hogy hétfőnként mi van. Ezt így kb lehetetlen kitalálni, mert 1x15 percről beszélünk.
2020. márc. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

15 perc miatt ?? Nah ne...

Ha lenne valakije kétlem hogy ennek 10 Max 15 perc elég lenne.

Reggel sok helyen rohanás van forgalom simán eltelik ennyi idő észrevétlen 😊

2020. márc. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Lehet hétfő reggel bent van az ultra csini kollegina és azért rohan,hogy még váltsanak pár szót. Többi napon máshogy van beosztva a csaj ezért nem érdekli a rohanás? passz én erre gondolnék max.
2020. márc. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Hetfo reggelente elugrik munka elott egy SOS franciara.
2020. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
szerintem egy paranoid androidika vagy
2020. márc. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Semmit. Mit csinálna? Te is ellenőrizhető vagy a nap 24 órájában? Ez már betegség. Szegény párod! Heti 15 perc nyugta sem lehet.
2020. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem ellenőrizgetem csak feltűnt hogy csak hétfőnként csinálja ezt.


Amúgy meg olyan munkahelye van ahol csak férfiak dolgoznak.


Nem tudom mennyi az esélye hogy hétfőnként jár oda egy nő akármilyen papír vagy ügyintézésben aki esetleg bejön neki.

2020. márc. 3. 09:26
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem lehet, hogy hétfőnként van valami szeánszuk?

Mások is bemennek kicsit előbb és beszélgetnek, hogy kinek hogyan telt a hétvégéje...

2020. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!