Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha olyan a párom, mint régen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan a párom, mint régen, akkor talán mást szeret már?

Figyelt kérdés
A párom elkezdett beszélgetni valakivel azzal kapcsolatban, hogy a tanulmányiban segítséget kérjen. Azonban folytatódott a beszélgetés, és észrevettem, hogy talán már nem baráti. Nem szeretném részletezni, de feltűnő, hogy biztosan tetszik neki. Ezt mikor említettem, összevitatkoztunk, és tagadta. Régen olvastam ezt történetet, arról, hogy egy nő rájön, hogy a férfi beleszeretet másba, érzelmileg megcsalja, és úgy fogalmazott neki: "onnan tudom, mert olyan vagy velem mint régen." Én is hasonlóképpen tapasztalom. De miért mondta ez a nő a történetben? Hogy értette? Miért lesz olyan, mint régen?

2020. jan. 27. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy bele szeretett. Viszont, egy új pasi képes feléleszteni benne a régi értékeket, amiket valaha te is megadtál neki, de már nem. Leginkább, hogy nem anya vagy feleség, hanem újra NŐ lehet. Ezt meglepő, hogy milyen sok férfi hanyagolja el hosszú kapcsolat során.
2020. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt szeretném még hozzátenni, hogy még két éves sincs a kapcsolat, és kijelenthetem, hogy jó partnere vagyok, nem hanyagolom el.
2020. jan. 27. 20:55
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Egyet jegyezz meg! A megérzések általában nem csalnak, hiszen oka van, ha az ember gyanút fog. Soha nem szabad hagyni, hogy a fejedre sz.. rjanak! Viszont ha kiderül, hogy igazad van, akkor ezt kénytelen vagy méltósággal elviselni, és tovább sétálni.
2020. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Arra tudok gondolni, hogy az újdonság varázsa elbűvölte, hiába nem régi a kapcsoltunk.
2020. jan. 27. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Benne van a pakliban. Viszont ha szeretne téged, számára nem lenne kérdés, kit és mit válasszon. Így azért mindez nem jó jel, kifelé kacsintgat.
2020. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Azt írják fennebb, a megérzések általában nem csalnak. Ja, kivéve, ha féltékeny típus valaki, vagy kisebbrendűségi komplexusa van, estleg neki is vaj van a füle mögött. Lehet, hogy igaza van a kérdezőnek, de az is lehet, hogy ez az egész csak a kérdező fejében létezik és már mindent belelát. Ezt csak úgy itthagyom átgondolásra.
2020. jan. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Bár igazad lenne utolsó. De a megérzések tényleg nagyon ritkán tévdnek, bármennyire szeretnénk figyelmen kívül hagyni.

Én voltam ilyenben résztvevő, mint harmadik fél. Beszélgettünk csak a fickóval akinek felesége volt. Én soha nem lennék senki szeretője, bár szerelmes voltam, de eszembe sem jutott viszonyt kezdeni egy nős férfival. Elvileg ő is szerelmes volt, legalábbis azt mondta nagyon szenved. Mindegy ez most nem lényeg. Valószínű hazugság volt. A lényeg az, hogy tényleg elkezdett a feleségével úgy viselkedni mint az elején. Folyamatosan ölelte puszilta mindenhol, meglepte őt stb.

2020. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem véletlen érzed ezt.
2020. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!