Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy ilyen üzenetre mégis mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen üzenetre mégis mit lehet reagálni? Egyáltalán hogy kell egy ilyent kezelni?

Figyelt kérdés

Volt barátommal sokat találkozunk, vannak még nálam erős nála kisebb érzések. A barátnője folyton hangoztatja nem zavarja ha találkozunk a srácon múlik stb. Én tudja nem barátságot akarok, azt mondtam elfogadom amit a srác kér, megtagadni nem fogom az érzéseim de ráerőltetni sem. A csaj pedig ezután letiltatott, elérte telefonszámot kelljen cserélnie, titokban találkozzunk stb. Ez ment hónapokig, párszor lebukott, kapta az utolsó, utolsó utáni stb esélyeket.

Most pedig amikor egy nekünk különleges nap volt kirámdultunk, csókolt, s lefeküdtünk amit nem én kezdeményeztem de istenem hónapok óta hiányzott, szeretem nem mondtam nemet.

(Sajnos azt se tagadhatom nem csak a szívemnek, libidómnak tett jót hanem kicsit az önérzetemnek is mivel egy külsőleg total az ellentétemül néz ki a csaj sánta, alacsony szőke, vékony miatta lettem dobva.

A csaj mégis azt hiszi én zaklatom a srácot s az csak sajnál amit biztos kihasználok .....

Nem fogja fel ilyen nincs, keres, hív, találkozzunk...

Másnapra kitették kapcsolatban vannak. Írtam a srácnak akkor köztünk ez mi volt szeretném ha megmagyarázná mert jogom lenne tudni mondja a szemembe akkor mit is szeretne?

A barátnő elvette a mobilját olvasgatta amit irtam(egyszer már irogatott nekem) s küldött egy szépet.

Nem reagáltam mert a csajt nem érdekli a valóság, nekem úgyse hisz de szerintezek van olyan válasz amit elfogad?

Vagy felfog?

Egyik bekezdése se úgy van ahogy azt elképzeli.

Tudom nem vagyok jó ember, srác sem mert épp akivel van annak kedvez s ez nagyon tud fájni de már nem bírom én vagyok a főgonosz.


Maga az üzenet:

na idefigyelj

lehet hogy szét tetted neki a lábad


de nem te vagy mellette miközbe próbálom megnyugtatni és kiszedni belőle a miértet


neked vele kapcsolatban már nincs jogod semmihez sem.

barátságról volt szó nem terpesztésről.

és főleg nem közös szelfik kipakolgatásáról


nem tudom miért csinálod és nem tudom ez mért jó neked.

csak azt tudom hogy nem fogom őt miattad elengedni.


elmondta nem egyszer nem kétszer hogy mit érez irántam, mint nem érez irántad.


a telefonszám csere is ezért történt. csak ő benne még volt annyi hogy inkább megadta az újat neked mint hogy téged kelljen utána összekaparnia


ott a kisfiad akinek szüksége van rád őt meg enged el végre.

nem kell ez a háború neki.


ő elmondta az ő verzióját, én pedig azt hogy mi az ami miatt vele maradok. rajta áll vagy bukik a mutatvány.


és igen kiraktuk hogy együtt vagyunk mert már ő is ki akarta rakni nagyon régen csak a te hisztidtől félt.


ha szakítunk mert úgy alakul egyszer akkor az nem te miattad lesz ezt megígérhetem. ne zsarold, ne tarsd sakkba a régi emlékeitekkel (az emlékek azért vannak hogy megmaradjanak), ne pakold tele az instagramod olyan képekkel ami nem a valóság, vagy csak benned az. múltkor magától mondta azt hogy legyen ennek az egésznek köztetek vége. nem tartottam pisztolyt a fejéhez.

ismered, tudod nagyon jól hogy milyen, hogy minden apró gesztus neki óriási dolog. és te ezt kihasználtad. folyamatosan.


hagyd őt élni, hogy boldog lehessen, ha hiányzol neki akkor ugyis keresni fog és ugyis vissza megy hozzád. ha meg nem akkor ne zaklasd csak fogadd el hogy vége és lépj tovább te is


2020. márc. 2. 05:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
94%
Mit ad neked ez a pasi? Ki ő egy miniszter vagy filmsztár? Akkor még talán el is hiszem ezt a hisztit,hogy elnézitek ,hogy nyíltan megy puiról punira a pasi. De lefogadom,hogy egy senki a pasi,jellemtelen,semmit nem képes adni,bizonytalan,önértékeléis gondokkal köszködő alak. Megéri ez után térden csúszkálva rohanni? Fogadok,hogy nem. Fogadd el,hogy vége. Amúgy meg fogadok,ha látni fogja,hogy már nem érdekel téged 100x jobban fog futni utánad ,de legyen már eszed és zárd ki az életedből,keress jobbat.
2020. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
93%
Legyen már egy kis eszed, előttem már sokan leírták a véleményüket, teljes mértékben igazat adok nekik, tényleg egy rib.vagy látom az sem zavar hogy téged is megcsalt/dobott, ezt a lányt is megcsalta, nem azért mert te bármivel is fontosabb lennél... megunta azt a punc#t kellett másik, aztán te tetted szét... bárkivel beérte volna. Igazán összeilletek azzal a gyerekkel, ne hagyd cserben!
2020. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
80%

Szégyen vagy a női nemre, egy ócska, tartás nélküli kapcarongy vagy. Ha lenne önbecsülésed, és egy szemernyi becsület volna benned, már rég leépítetted volna a pasit.

A pasi is megéri a pénzét, de ezt most nem részletezném.

A kérdés az, hogy miért más pasijával akarsz kezdeni, neked nem jut szingli pasi, vagy csak szereted ennyire megaláztatni magad és szétb.szni mások életét?

2020. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el az elozo valaszokat, de

az a pasi aki veled akar lenni, az meg tesz mindent, hogy veled legyen.


Nem ezt latom itt, csak azt, hogy egy gerinctelen alak, akinek imponal, hogy ket no akarja, es nem mond nemet egyiknek se.


Ameddig nem szakit a masik novel, te addig csak a meleg test vagy, akit mar nem kell meghoditani, energiat pazarolni ra es siman lehet dugni.

2020. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Igen lehet egy ócska szar alak vagyok. Köszi eddig is éreztem nem kell leírni minden válaszban.

Megoldódott, tovább lépek ha tudok.

2020. márc. 2. 11:28
 26/30 anonim ***** válasza:
91%
Amit én tennék (bár kizárt, hogy ilyen helyzetbe keveredjek, nem ettem meszet): fószert minden vonalon ignorálni. Ha kell fb letiltás, új teló, szám akármi. Ha ez megvan aktuális nyuszómuszónak írnék egy őszinte, töredelmes bocsánatkérést, amelyben sok boldogságot kívánnék az ifjú párnak. U.i-ban azért odatenném, hogy csak óvatosan a huncutkodással, mert Hiv pozitív vagyok ;)
2020. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagy normális! Manipulál, kamuzik őszevisza, üríteni jó vagy.

A parja is hülye mint Te. A csávó meg egy gerinctelen ember. Megis érdemlitek...

N27

2020. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
91%

Jézus istenem. És az ilyen pasikra akadnak a nők meg "szerelmesek" belé, mondhat itt már tényleg bárki bármit, itt a (sokadik) bizonyíték.


Amúgy nem mondom hogy egyáltalán nem értem meg az érzéseid, de végeredményben egyedül a megcsalt felet tudom sajnálni, téged meg a csávót nem. Külön kiemelném hogy az üzenetben amit küldött neked semmi rágalmazó nincs (ellentétben veled, aki itt szidja, ez is sokat elárul), sőt, még ezek után is a pasija mellett marad és nyugtatgatja. Tényleg ezt érdemli, szerinted? Tényleg ezt érdemlik a jólelkű nők és pasik (mint ő is)? Mi a bánatos halál baja van ennek a világnak...

2020. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki egy idióta ebben a sztoriban.

Te mert hiszel a mesékben, hogy kellesz a barátodnak. Kellesz a nagy túrót. Mivel kapcsolatban se kell legyetek, hogy kapjon szexet, innentől kezdve megannyit se érsz a szemében. Minek erőltetnie magát, ha neked annyi eszed van, hogy lefekszel vele? És tök mindegy ki kezdeményezte, neked meg nem volt eszed és nem állítottad le.

A mostani csaja is egy lábtörlő, innentől kezdve egy percig nem fog tudni bízni a csávóban, szép kis kapcsolat lesz ez is, meg fogja enni a józan eszét a folytonos gyanakodás.

A pasikád meg egy megbízhatatlan, gerinctelen pöts. Ebbe mit szeretsz? Szombaton téged dug, vasárnap meg őt. Igazi szeretnivaló jelleme van. Ilyen pasi kell neked vissza, aki talonba tart két csajt?!


31n

2020. márc. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
77%

Az igen, jó nagy pin- mágus a csávó, hogy ő lép félre, a jelenlegi barátnő meg mégis ápolgatja a lelkét, és magyarázatokat keres, ahelyett, hogy kivágná :D Na de itt most nem ez a lényeg, ez a véleményem volt, nem ez a kérdésed, hogy erről mit gondolunk.


Ne írj semmit, pont neked nincs jogod itt semmihez sem, hiába gondolod, hogy van. Ezt az energiát amit erre a komédiára fektetsz, fordítsd a gyerekedre inkább. Ha veled akarna lenni, veled lenne. Ennyi. Nem kellenek kifogások, hogy miért van a másik mellett. Te a szereped sikeresen eljátszottad, mint ügyeletes szexbaba. Zseniális, hogy végig a csávó van áldozatnak beállítva a csaj levelében :D Címeres marhák vagytok az az igazság. Szedd össze a maradék önbecsülésed, vagy kotorj valahonnan ha egy csepp se maradt, és lépj túl. Ők boldogok úgysem lesznek, vigasztaljon ez, kirakat kapcsolat az egész.

Egyébként a gyerek hány éves? Ő az apja? Mennyit voltatok együtt, miért lett vége?

2020. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!