Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy ilyen üzenetre mégis mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen üzenetre mégis mit lehet reagálni? Egyáltalán hogy kell egy ilyent kezelni?

Figyelt kérdés

Volt barátommal sokat találkozunk, vannak még nálam erős nála kisebb érzések. A barátnője folyton hangoztatja nem zavarja ha találkozunk a srácon múlik stb. Én tudja nem barátságot akarok, azt mondtam elfogadom amit a srác kér, megtagadni nem fogom az érzéseim de ráerőltetni sem. A csaj pedig ezután letiltatott, elérte telefonszámot kelljen cserélnie, titokban találkozzunk stb. Ez ment hónapokig, párszor lebukott, kapta az utolsó, utolsó utáni stb esélyeket.

Most pedig amikor egy nekünk különleges nap volt kirámdultunk, csókolt, s lefeküdtünk amit nem én kezdeményeztem de istenem hónapok óta hiányzott, szeretem nem mondtam nemet.

(Sajnos azt se tagadhatom nem csak a szívemnek, libidómnak tett jót hanem kicsit az önérzetemnek is mivel egy külsőleg total az ellentétemül néz ki a csaj sánta, alacsony szőke, vékony miatta lettem dobva.

A csaj mégis azt hiszi én zaklatom a srácot s az csak sajnál amit biztos kihasználok .....

Nem fogja fel ilyen nincs, keres, hív, találkozzunk...

Másnapra kitették kapcsolatban vannak. Írtam a srácnak akkor köztünk ez mi volt szeretném ha megmagyarázná mert jogom lenne tudni mondja a szemembe akkor mit is szeretne?

A barátnő elvette a mobilját olvasgatta amit irtam(egyszer már irogatott nekem) s küldött egy szépet.

Nem reagáltam mert a csajt nem érdekli a valóság, nekem úgyse hisz de szerintezek van olyan válasz amit elfogad?

Vagy felfog?

Egyik bekezdése se úgy van ahogy azt elképzeli.

Tudom nem vagyok jó ember, srác sem mert épp akivel van annak kedvez s ez nagyon tud fájni de már nem bírom én vagyok a főgonosz.


Maga az üzenet:

na idefigyelj

lehet hogy szét tetted neki a lábad


de nem te vagy mellette miközbe próbálom megnyugtatni és kiszedni belőle a miértet


neked vele kapcsolatban már nincs jogod semmihez sem.

barátságról volt szó nem terpesztésről.

és főleg nem közös szelfik kipakolgatásáról


nem tudom miért csinálod és nem tudom ez mért jó neked.

csak azt tudom hogy nem fogom őt miattad elengedni.


elmondta nem egyszer nem kétszer hogy mit érez irántam, mint nem érez irántad.


a telefonszám csere is ezért történt. csak ő benne még volt annyi hogy inkább megadta az újat neked mint hogy téged kelljen utána összekaparnia


ott a kisfiad akinek szüksége van rád őt meg enged el végre.

nem kell ez a háború neki.


ő elmondta az ő verzióját, én pedig azt hogy mi az ami miatt vele maradok. rajta áll vagy bukik a mutatvány.


és igen kiraktuk hogy együtt vagyunk mert már ő is ki akarta rakni nagyon régen csak a te hisztidtől félt.


ha szakítunk mert úgy alakul egyszer akkor az nem te miattad lesz ezt megígérhetem. ne zsarold, ne tarsd sakkba a régi emlékeitekkel (az emlékek azért vannak hogy megmaradjanak), ne pakold tele az instagramod olyan képekkel ami nem a valóság, vagy csak benned az. múltkor magától mondta azt hogy legyen ennek az egésznek köztetek vége. nem tartottam pisztolyt a fejéhez.

ismered, tudod nagyon jól hogy milyen, hogy minden apró gesztus neki óriási dolog. és te ezt kihasználtad. folyamatosan.


hagyd őt élni, hogy boldog lehessen, ha hiányzol neki akkor ugyis keresni fog és ugyis vissza megy hozzád. ha meg nem akkor ne zaklasd csak fogadd el hogy vége és lépj tovább te is


2020. márc. 2. 05:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Te egy tankönyvbe illő ribi vagy. Legyen annyi tartásod,hogy lekoptatod a volt barátodat. Növessz gerincet és állj az exed elé,hogy ha szeretne még tőled valamit,akkor azt ne más háta mögött tegye. A volt barátodról is megvan a véleményem...rá is férne egy agybeültetés.

A mostani barátnőjét miért kell gyaláznod? Mi rosszat tett? Baromira fáj neki ez az egész,a helyébe már rég elküldtem volna az exedet a francba.

2020. márc. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Az első nagyon jól összefoglalta...
2020. márc. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
Ezt ùgy kellene kezelned, hogy kilépsz az életükből végleg. Az exed, az az exed, ideje felfognod. Azzal, hogy időnként szétteszed neki, nem változik meg semmi. Az exed csak vàltozatosságnak használ téged. Egyébként jó nagy lábtörlők vagytok a csajjal együtt. Ezt a pasit kikéne bszni az ajtón egy jó nagy seggberúgással egybekötve mindkettőtöknek. A jellemtelen féreg az jellemtelen féreg marad örökké. És az exed az. Te meg egy gyenge liba vagy, aki várja a csodát. Nézz szembe a valósággal végre.
2020. márc. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%

Mint tud ez a pasi? Panda bőrből van a pötse?


Ki kellene dobni mindkettőtöknek, mint macskát sz.arni.

2020. márc. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

Egy ilyen üzenetre neked semmit nem kell reagálnod.Semmi jogod nincs,hogy te bármit is irj.

A volt barátod is megéri a pénzet.

A barátnödnek az lenne a legjobb,ha elküldene a f...ba velwd együtt!!


F

2020. márc. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%
Még neked áll feljebb? Te akarsz válaszolni erre? Sokkal több intelligencia szorult a barátnőbe, mint beléd valaha is fog. Mosod magad, hogy te nem keresed a srácot. Aztán jössz olyanokkal, hogy jogod van..... tudod mihez van jogod.... a barátnő szépen összefoglalta, mit is kellene csinálnod, nem válaszolgatni, hanem eltűnni a fenébe.
2020. márc. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Mivel a szexet nem én kezdeményeztem ezért szerintem jogos. Szeretem, azt a sok évet nem akarom már feldobni, nem számítás volt vagy nemierőszak.

S szerintem mindenki akarná egy ilyen este után tudni a férfi szájából, hogy őszintén mi van.

2020. márc. 2. 07:50
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

A pasinak kell a két nő. Biztos, ami biztos, mindig azt hülyíti, aki az egy méteres körzetében van. Mindkettőtök érzéseit kihasználja.

Semmit nem kell reagálnod az üzenetre. A csaj tök normális hangnemben elmondta, hogy mit vár tőled. Törődj a saját életeddel, a gyerekeddel és szakadj le a pasiról. A csajnak is ki kellene őt dobnia, de ez már más kérdés. Te maradj ki az életükből.

2020. márc. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Én egx ilyen este ELŐTT akartam volna tudni, mi van.
2020. márc. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Bolondot mindkettőtoket. Ha lenne egy kis eszetek, vagy onbecsulesetek , otthagynatok.

De majd eljön az ideje ennek is.

2020. márc. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!