Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet finoman, diplomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet finoman, diplomatikusan leszerelni valakit, aki túl közvetlen és túlzottan kedveskedő a vőlegényemmel?

Figyelt kérdés

A csaj a párom egyik tanítványának az anyukája (olyan tipikus "fincsi mami" attitűd, 40-es, csinos, kedves, miegymás). Csak éppen minden nap írogat a páromnak Messengeren, ha személyesen találkoznak, olyankor simul, hozzáér, rá van ragadva. Párom meg udvarias és nem akarja bunkón leszerelni, de mindkettőnket nagyon zavar ez a dolog...

Szerintetek mit csináljak, hogy a nő észrevegye magát?


2020. febr. 29. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A párod csak játssza magát hogy zavarja, zavarná, akkor agresszívan elhúzná magát, hogy még mit művel, párkapcsolatban élek, ne fogdosson.
2020. febr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pff szép piskóta a párod is, grat neki.. :D Elég hülye duma ez a "jaj csak udvarias akarok lenni" vele. Ha tényleg zavarná, vagy szem előtt tartaná, hogy te vagy neki, igenis megmondaná határozottan (nem kell ehhez tajparasztnak lenni), hogy ezt be lehet fejezni.
2020. febr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a párod dolga lenne, nem a tiéd. Mondd meg neki, hogy növesszen tököt.
2020. febr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy például Messengeren a csaj sosem lép át egy bizonyos határt - mindig valami olyat ír, ami a gyerekkel kapcsolatos. Ja, csak éppen minden nap ír valami jelentéktelen semmiséget, szerintem csak azért, hogy minden nap "jelen legyen"... (Párom meg szokta mutatni nekem néha, hogy miket ír neki - önszántából, mielőtt még valaki azzal gyanúsítana, hogy szegényt kényszerítem rá, hogy mutassa meg az üzeneteit :D .)
2020. febr. 29. 19:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Haha, hidd el ez csak téged zavar, a párodat nem. Én ha valakit le akarok koptatni, simán letudom. Ha akarom. Ha nem, akkor azt mondom zavar, de nem tudok mit tenni😁
2020. febr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos számomra is egyértelmű, hogy a párodat ez nem zavarja.

Ha nem imponál ez a viselkedés neki, akkor megírja, hogy ne facebookon keresse az iskolai dolgokkal, hiszen ő sem egésznap dolgozik. Az érintés elől meg egyértelműen kitérne :/

2020. febr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy emlékem jutott eszembe. Elváltként egy 40-es pasival voltunk zenés szórakozóhelyen, - alakuló kapcsolat -. Volt egy nálam idősebb 45 körüli nő, aki teljesen rászállt a partneremre. Mondván Ő csak táncolni akar.(Én nem táncoltam mindig.) Ültünk, éppen megcsókoltuk egymást, felnéztem ott volt a nő. Kedvesen közölte, milyen jó szám következik, látja, hogy partnerem is szeret táncolni. Hát (padlót fogtam) drága pasim elment vele.

Őt is zavarta a nő, de azért mégis..... Aztán később megtudtam, hogy kedves barátom, úgy fogadja a lakásán a nőket, mintha az egy orvosi rendelő lenne....

Szóval nem biztos, hogy annyira zavarja a dolog a vőlegényedet kedves Kérdező.

2020. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem minek írsz ki kérdést, ha nem fogadod el a jó tanácsokat? Én megértem, hogy hinni akarsz neki. De NEKED ez nem megalázó? Hogy eszedbe jut ilyen, hogy te koptass le valakit a palidról ? Ez nagyon gáz, és semmilyen diplomatikus megoldás nincs rá. Ja meg ne gondold már, hogy a lényeges üzeneteket mutatja meg...
2020. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8asnak : nem is értem, hogy honnan veszed, hogy nem fogadom meg a tanácsokat.

Azért, mert nem írtam minden kommentre választ, vagy mi...??? :D

Mi van, ha azért nem írtam egyelőre semmit, mert elgondolkodtam azokon, amiket írtatok.

2020. márc. 2. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!