Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a barátnőm?

Figyelt kérdés

Telefondugdosas, plusz éjszaka is sokszor telefonozik, vagy ha elmegy a barátnőkkel fel se veszi sokszor a telefont de amúgy meg állandóan azt nyomja, tölti a képeket ezerrel mindenhova, szoktam látni hogy pasikat is nézeget van hogy lajkolgat is másokat

Rá kérdeztem azt mondta nincs senkije.

Szex az van de kb heti 2x.


2020. febr. 26. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha itt azt mondják h igen, akkor szakítasz?
2020. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Ő nem a barátnőd, sajnálom hogy tőlem kellett megtudnod.
2020. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Rövidre fogom...amikor velem csalta egy hasonló kaliberű kishölgy az élettársát, akkor is éjszaka nyomkodta a telefont, hogy nekem írjon. Meg úgy általában akkor beszélgettünk.

Aztán lebukott a párja előtt...aztán ez nem egyszeri alkalom volt.

Mikor velem volt ugyanezt eljátszotta velem is. Sajnos én voltam a hülye, hogy azt hittem az ilyen nők normálisak.

Legjobb, ha minden féltékenységi roham nélkül elkezdenél figyelni, szimatolni. Legtisztább, ha valamikor meglesed a telefonját...nekem is így derültek ki dolgok.

Mondjuk ott a kisrbbanchoz majdnem mentőt kellett hívni mikor ez volt :D...

2020. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Még annyi csak, hogy ott abban a pillanatban nem lesz vicces, de hidd el utólag azt fogod érezni, hogy megszabadultál egy olyan kolonctól, aki nem tartott annyira tiszteletben, hogy őszinte legyen feléd, hanem a hátad mögött sunyiskodik. Az ilyen nőkbe kár a szexnél többet belelátni, felesleges időt ne tölts vele.
2020. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem csal meg.
2020. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megszoktam hogy rohadt nehéz életre való, normális barátnőt találni.
2020. febr. 26. 21:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szokj le róla, és ne érd be ilyen nőkkel.
2020. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

Nézd nem tudom hány éves vagy, de előbb magad építsd fel. Az ilyen nőkkel meg csak úgy tudsz bánni, hogy magadat feljebb helyezed náluk. Ha egyenrangú partnerként próbálod ezeket kezelni egy idő után újra és újra ugyanezt fogod tapasztalni, mint most.

Hogy verébnek néz, kamuzik, kur veled heti 2x aztán mással meg heti 5x is akár, mert azt az illetőt feljebb valónak érzi magánál így elkezd vonzódni hozzá...

2020. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
En kivenném a kezéből a telót és átnézném. Ha nem tetszik akkor húzzon el. Olyan nővel nem jàrnék akinek titkai vannak elöttem.
2020. febr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Semmikepp nem kemkednek. Egy gyanus esetnel rakerdeznek.
2020. febr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!