Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az alábbi jelek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi jelek alapján szerintetek megcsal a barátom? N/26

Figyelt kérdés

Szerintem nem csal meg, maximálisan megbízok benne, de az egyik barátnőm ragaszkodott hozzá, hogy kiírjam ide a kérdést. :P Eddig ezeket a jeleket figyeltem meg:


- korábban használgattam a telóját, de egy ideje kivette belőle az ujjlenyomatomat, hogy többé ne tudjam használni, se a jelen nem létében, se a jelenlétében, egyáltalán semmikor nem nyúlhatok hozzá, és eltakarja a képernyőt, ha oda nézek, mikro használja, és letiltotta a lezárási képernyőre felugró üzeneteket

(Tudom, ez gyanúsan hangzik, de higyjétek el, erre jó oka van.)


- rendszerint elmegy vagy nem tudom hova, vagy tudom, hogy hova, de olyankor indokolatlanul hosszú ideig tart pl. boltba menni a sarokra az volt, hogy 5 órát vett igénybe neki

(Jó, ez is lehetne intő jel, de ezekre más magyarazát van.)


- 2X Vikinek szólított véletlenül

(De nyugi! Tudom ez már nagyon gyanús, de ő a miniszterelnököt is így becézi, hogy Orbán Viki, és onnan jött neki. Szóval ennek is más oka van.)


2020. febr. 9. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha kamuzol legalább hihető legyen. Habár elhiszem h ez a max fantázia 14 évesen
2020. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hidd csak hogy nikcs senkije de biztos,hogy van te pedig csak úgy vagy neki...sok a gyanú jel
2020. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Hitegesd magad nyugodtan!

Voltam Vb ilyen helyzetben, és magyarázat mindig volt.

De voltam rendes, őszinte párkapcsolatban is.

Próbáld ki te is!

Isteni. Semmi titok, semmi magyarázat.

2020. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
92%

Ha véletlen abban az 5 órában másban van a f-rka, annak is más oka lesz?


No, az itteni fikciók helyett talán vele kellene beszélgetned, nem velünk.


Deal?

2020. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, ha a szemed előtt szexel mással, akkor se csal meg
2020. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban ha a szemed előtt csal meg, annak is más oka van. :D
2020. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
26 évesen ennyi eszed van. Gyereket mikor akarsz neki szülni? Közös lakáshitel van már?
2020. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szakitanál vele és keresnél.egy rendes pasit aki már gyereket is szeretne rövid időn belül illetve komolyam is vesz téged...nem pedig ilyen töketlen agyilag zokni pasi mellett bohóckodni,hogy lehet megcsal téged de nem biztos ez már régen rossz...
2020. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond, hogy csak 12 éves vagy és unatkozol... Ne legyen igaz, hogy ilyen naív, gyerekes vagy 26 évesen.
2020. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Holnap suli, leckéd kész?
2020. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!