Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az alábbi jelek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi jelek alapján szerintetek megcsal a barátom? N/26

Figyelt kérdés

Szerintem nem csal meg, maximálisan megbízok benne, de az egyik barátnőm ragaszkodott hozzá, hogy kiírjam ide a kérdést. :P Eddig ezeket a jeleket figyeltem meg:


- korábban használgattam a telóját, de egy ideje kivette belőle az ujjlenyomatomat, hogy többé ne tudjam használni, se a jelen nem létében, se a jelenlétében, egyáltalán semmikor nem nyúlhatok hozzá, és eltakarja a képernyőt, ha oda nézek, mikro használja, és letiltotta a lezárási képernyőre felugró üzeneteket

(Tudom, ez gyanúsan hangzik, de higyjétek el, erre jó oka van.)


- rendszerint elmegy vagy nem tudom hova, vagy tudom, hogy hova, de olyankor indokolatlanul hosszú ideig tart pl. boltba menni a sarokra az volt, hogy 5 órát vett igénybe neki

(Jó, ez is lehetne intő jel, de ezekre más magyarazát van.)


- 2X Vikinek szólított véletlenül

(De nyugi! Tudom ez már nagyon gyanús, de ő a miniszterelnököt is így becézi, hogy Orbán Viki, és onnan jött neki. Szóval ennek is más oka van.)


2020. febr. 9. 12:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
24%
Itt kb.100% hogy félrekúr....De téged sem az eszedért lehet szeretni az biztos!
2020. febr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%

Jó... Ez kamu kérdés.

Menj már innen máshova.

2020. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!