Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért álmodom azt rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom azt rendszeresen, hogy a barátom megcsal?

Figyelt kérdés

Soha, senkit nem szerettem úgy, mint őt. Így fél év után is, Mindig úgy várom, mintha először jönne. Izgulok, ideges vagyok találkozások előtt.

Ő is hasonlóan érez, csillog a szeme, ha rám néz,kimutatja,hogy szeret. Sokat vagyunk együtt,es boldog a kapcsolatunk.

Engem mégis ilyen álmok kínoznak.hogy megcsal engem. Volt, hogy vele aludtam, ès azt álmodtam, hogy megcsal...

Már beszéltem vele erről, mondta, hogy ő már hűséget fogadott magában. És soha nem csalna meg.

Tudat alatt talán túlságosan félek, hogy nem vagyok elég jó neki? Félek, hogy jobbat is találhat nálam? Miért vannak ilyen álmaim?

20L.


2019. jan. 30. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Igen, ne láss bele többet, ezek a te félelmeid. Kapcsolatunk elején annyira jó pasinak láttam, hogy nem tudtam elhinni, hogy ez az egész igaz és tényleg szeret engem. Visszatérő álmom volt heteken át, amikor egy hang, egy nagyon határozott férfihang nagyon hangosan azt mondta álmomban: "- Nem fog sikerülni egy lány miatt!"

10 év telt el, de ha visszaidézem, még most is ráz a hideg, még az a figyelmeztető hangsúly is a fülemben cseng.

A vége pedig az lett, hogy kis híján én csaltam meg. És nem kell neki a nyitott házasság sem, mert képtelen más nőhöz menni, amíg én vagyok a felesége.

2019. jan. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

önbizalomhiànybol fakad és a rejtett félelmed àlmodod meg...

Van aki arrol szamolt be h megàlmodta

de sztem azért hiszik mert valahol mélyen sejtették h a parjuk hütlen

ök is megalmodtak a felelmet.

szoval ha minden rendben köztetek es csak almodsz rola akkor nincs semmi valosagalapja

en felek a repülestöl,folyton azt almodom h lezuhan egy repülö az udvarunkra es vegigtarolja a hazat a szàrnyal😬

2019. jan. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

"Soha, senkit nem szerettem úgy, mint őt." ezért. Mert félsz hogy elveszíted, valószínüleg ha tudatosan nem is (nem tudom), de tudat alatt ettől rettegsz, ezért álmaidban is megjelenik ez a képi világ. Ne aggódj, én is álmodtam már ilyet, főleg akkor amikor tényleg féltettem a kapcsolatunkat és hogy vége lehet.

20 éves vagy, nagyon jó kor! Főleg ha tudatosan megtanulsz gondolkodni. Hagyd ezeket a gondolatokat, hogy találhat jobbat, mert ilyen gondolatokból ezermillió van, és csak téged kínoznak, miközben meg sem történt a dolog. Irányítsd a gondolataid.

Nagyon para tud lenni az, hogy valaki félelemből kezd egyre féltékenyebb lenni, stbstb, és a nagy félelmeiből adódó viselkedése űzi el a másikat. Ne hagyd, hogy az "ördög" befolyásoljon. Ha jön egy negatív gondolat, söpörd szépen félre. Mert el tud burjánzani. Mivel több mint 10 évvel vagyok nálad idősebb, sajnos volt lehetőségem megtapasztalni. De kihagytam volna szívemszerint, ha nem vagyok gyenge és nem a félelmeim uralkodnak el rajtam.

2019. jan. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, nagyon hasznosak voltak. :)
2019. jan. 30. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!