Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha sejtenétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha sejtenétek, hogy a férjetek rendszeresen más lányhoz jár (megcsal)?

Figyelt kérdés
Otthon azt mondja dolgozik, viszont találnátok rá utaló nyomot, és van közös gyereketek. Hogyan reagálnátok? Csak a gyerekek érdekében vele maradnál? Ill. a szex működne még közöttetek?
2010. jan. 30. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hello.Van egy pár ismerösöm,akinek igy végzödött a kapcsolata.Szerintem minden féle képpen beszélgess vele többször.A párod fejéhez ne vágd oda,hogy tudsz az ilyesmi kalandjairol mert igy akár az egész(kárytavárat)leboritod.Az ilyen fajta dolgokat nyugodtan kell megbeszélni.Meg az,hogy máshoz jár ...lehet,hogy csak sex van köztük.Attol még szeret téged...
2010. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hat gyerek ide vagy oda en tuti elvalnek tole.A gyerek egyszer majd megerti miert valtatok el de semmikepp sem turd el hogy massal csaljon meg!Aki megcsal egyszer megcsal millioszor!amugy is szerintem nyomozz utanna es bizonyisd ra!amugy is szerintem azer van mas valakije mert vagy elhidegult toled es mar masnal keresi meg azt amit nem kapott meg vagy mar nem szerelmes beled es akkor ha nem szeret akkor a szex sem mukodne koztetetek!gondold meg jol!
2010. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tuti bizonyosságot szereznék. aztán meg jól ellátnám a baját a sodrófával (vérmes menyecske vagyok), mert nekem ne jöjjön azzal, hogy szeret aztán meg máshoz jár kettyinteni!

fel is út, le is út! tuti, hogy utána soha az életben nem bíznék meg benne!

2010. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!