Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jobb tudni hogy a ferjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb tudni hogy a ferjed megcsal, vagy jobb a nem tudom nem faj?

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 12:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Nekem mindig fontos volt az igazság és a tisztán látás, szóval akármennyire is fájna és hiába jelentené a kapcsolat végét, szeretnék róla tudni.
2020. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Jobb tudni. Annál hamarabb tudom eldönteni, hogy mit akarok kezdeni a kapcsolattal.
2020. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Engem az előző párom is átvert egy szinten, hazudott és igazság szerint nem akarom hogy megint átlegyek verve, a tudat zavaró, hogy megteszem a tőlem telhetőt, próbálok jó irányba változni, meg nőként is helyt állok, de még is becsap.


Mondjuk én csak sejtem, hogy a párom egy másik lányért van oda, vannak rá utaló dolgok, nem is kevés.


Szerintem jobb ha hamar kiderül,

2020. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Szeretném tudni, hogy minél hamarabb kipenderíthessem :).
2020. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
19%

Mind beleragadtatok abba a középkor felé húzó mentalitásba, hogy ha megdug valaki mást, akkor ki kell dobni. Ezért számotokra valójában nem is kérdés. Ellenben vannak olyan párok akik képesek felnőtt módjára kezelni hogy vannak testi igények amik egy monogám kapcsolatban nem kielégíthetőek, és lehet civilizáltan is kezelni a helyzetet. Szerintem ez a kérdés inkább nekik szólt.


A párom tudja, hogy megesik néha, mert ez számomra csak szex, semmi érzelem, bár konkrét esetről nem számolok be neki. Neki is volt már ilyen. Attól még nem dobod ki a párod, mert néha friss impulzusra van szüksége. Ez egy élmény, mint amikor beülsz egy körre a hullámvasúton. Persze le leszek pontozva, mert a legtöbb ember inkább él unalmas és szürke életet, mint hogy eljusson idáig agyban.

2020. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%

5, az egoról szól és a féltékenységről. A párommal mi is nyitott kapcsolatban élünk, ami nem jelenti azt, hogy minden hónapban új légyottot keresünk, de néhanapján igenis van, hogy összejön, amiről persze beszámolunk egymásnak, nincsenek kicsinyes féltékenykedési jelenetek, a lelki kapcsolódásunk nagyon erős, nem egymás rabjai vagyunk, hanem egymás cinkosai. A mi kapcsolatunk egy biztos pont az életben, ahol jó megpihenni, ahová jó hazamenni.

Az átlagostól eltérő mentalitást igényel ez a fajta megközelítés, ugyanakkor hosszútávon működőképes, az őszinteség és a vágyak felvállalása miatt. Azok a kapcsolatok, ahol a felek elfojtják a saját vágyaikat, ott jellemzően frusztrációvá válik az erkölcsi önfegyelem és ez negatívan hat ki a párkapcsolatra.


Mindenki szíve joga választani, persze én sem tartom túlságosan jó dolognak a meglévő és az eltérő gondolatokat mereven elutasító, lenéző rendszert, de hát ilyen a progresszió, ezt a fajta gondolkodásmódot a kultúrkörünk okozza amiben szocializálódunk, a dogmatikus erkölcs pedig még mindig fenntartja a nemek közti egyenlőtlenséget és élteti a himsovinizmust, de sokan gondolkodás helyett, inkább vakon követik a meglévő rendszert, mert ez a könnyebb út, hozzáteszem, ezért az oktatás is felelős, mivel megfelelő szexuális nevelés hiányában, nem várható el az emberektől, hogy bármi újra is nyitottak legyenek..

2020. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

"Mind beleragadtatok abba a középkor felé húzó mentalitásba, hogy ha megdug valaki mást, akkor ki kell dobni. Ezért számotokra valójában nem is kérdés."

Szvsz a megcsalásban pont nem az a probléma, ha megdug mást, nem a fizikai része a szakítóok. A hazugság, a hátam mögött kavarászás, a csalás vezet bizalomvesztéshez, a bizalomvesztés pedig a szakításhoz, azt hiszem egy kicsit is értelmesebb embernek nem kell elmagyaráznom, miért. Ez nem középkori felfogás szerintem. Amennyiben nem nyitott kapcsolatot beszéltünk meg, akkor baromira nincs rendben mással kielégíteni a vágyainkat a másik háta mögött, ha pedig nyitott kapcsolatot akarna, akkor előtte nyissa ki a száját és beszélje meg velem, ne utólag jusson eszébe, amikor már megtörtént..

2020. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
15%

#6 igy van, de egy komplex gondolkozásra képtelen, érzelmi intelligenciában gyenge, dogmatikus többségnek írod ezt.


Nálunk is működik ahogy írod, mert szeretjük egymást annyira, hogy felvállaljuk magunkat, és beleférjen ez is. Kívánom a sok lepontozónak, hogy találja meg a lelki társát, és ne csak lekapcsolt villanynál havi 1x missziben szenvedje végig az életét.

2020. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

Nem nevezném az életemet szürkének és unalmasnak, csak nem mert szexelek félre a párom mellett.

Hogyan jutottál ilyen következtetésre? Nem lehet hogy a te életed rossz, azért vagy ilyen dühös?

2020. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Ja, biztos nem annak szürke az élete, akinek az okoz izgalmat, hogy másba márthatja vagy rojtosra dughatja/dugathatja magát. Micsoda sokszínű, izgalmas élet: BĄSZNI Csodálatos. Írhatnál róla könyvet, mint az El Caminorol.

Köszi, inkább magasabb szinteken tartom az izgalmaimat.

2020. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!