Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jobb tudni hogy a ferjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb tudni hogy a ferjed megcsal, vagy jobb a nem tudom nem faj?

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 12:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
13%

10-11


Azt egy szóval sem mondtam, hogy az élet más területén nem kedvelem ha színes és izgalmas a dolog, nem tudom mégis miből következtettetek erre. Hazugságról szó sincs, nem tudom ez miért vált az érvrendszer részévé. Mindenki alakítsa ki a maga életritmusát, ahogy boldog és őszintén megéli amit szeretne. Mi ezt megtettük. Ha ti is, akkor mi a probléma? Én ismét kellemes pillanatokat és életet kívánok nektek, illetve áldom a sorsot hogy nem nekem kell tolerálnom titeket egy életen át.

2020. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
96%

5-ös, 6-os, 8-as a kérdés nem nyitott kapcsolatról szól, mert akkor jelezve lenne.


Azért ennek a bizonyos légyottnak is van veszélye, mert a férjecske egy kalanddal hazavisz az asszonynak valamit, amit az asszony nem tud, aztán az asszonnyal légyott, és az asszony megtudja, hogy a férj hazudott, anélkül, hogy a férj elmondta volna ez a durvábbik , volt már ilyenre is példa.


De a jobbik helyzet, hogy nincs semmi baja a szexpartnernek, és a férj elmondja hogy megcsalta, tehát aki nem nyitott kapcsolatba van, annak addig tart egy párkapcsolat, ahogy írta az egyik válaszoló többen utána már nem tudnának bízni a férjükben, ami érthető is.


Vannak akik megbocsájtanak, és előfordul, hogy nem fordul ilyen elő többször, de szerintem ahol ez előfordul, ott a férj nem szerette igazán a feleséget. Nem középkori felfogas ha valaki monogám, mert attól függetlenül, hogy a felsorolt válaszolók nyitott kapcsolatban élnek, attól függetlenül vannak akik monogámak.

2020. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%
A nyitott kapcsolatosok minek bizonygatják itt az előnyöket? Értem,nektek így jó,de a mai társadalomról ne te alkoss már képet.Örülj,hogy nektek így jó,aztán viszlát
2020. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
67%

Tudok itt a közelben ahol lakunk egy hölgyet akit rendszeresen csal a férje.Évek óta. Baráti kapcsolat, a férfi kérte, ne tudja meg az asszony, mert amit nem tud az nem fáj neki. Hát tőlem biztos nem fogja megtudni!

Szóval a lényeg a nő az egó, a magabiztosság, a beképzeltség, felsőbbrendűség minta példánya. Olyan "Júlia nem akar a földön járni" nekem ez a szám szokott róla eszembe jutni. A férfi luxust biztosít neki.

Hát neki biztos, hogy az a jó, hogy nem tudja.Így boldog, öntelt , önelégült. Nem tudom mekkorát esne a magas lóról, ha megtudná, nem Ő az egyetlen.

2020. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%
Sosem élnék együtt olyannal aki nem szeret és nem tisztel, aki nem kap meg mindent a kapcsolatban amire szüksége van, akinek nem vagyok elég. A megcsalás pedig pont ezt jelenti, így mindenképpen tudni akarnám ha megcsal a párom (bár azért aki ismeri a párját, akik beszélgetnek komolyabb dolgokról mint a Berki család mindennapjai azoknál azért egyértelmű ha valami nem az igazi).
2020. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy egyalkalmas botlás volt, akkor nem akarom tudni. Ha rendszeres, vagy már mást szeret, akkor igen.
2020. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Jobb az igazság, meg ha fáj is. Az élet néha kegyetlen tud lenni. Szerelmes vagy, azt hiszed ő lesz életed párja, aztán jön a pofára esés. 😐 Jobb tudni, mint hazugságban élni egy életen át.
2020. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"Mind beleragadtatok abba a középkor felé húzó mentalitásba, hogy ha megdug valaki mást, akkor ki kell dobni"


bocs de szerintem a mindenkivel kqrogatás az ami középkori felfogás.

ha mindkét fél benne van a kapcsolatba akkor azt mondom oké, engem nem zavar. nálam pl nem férne bele, már csak azért sem mert rohadtul nem vágyom másra a párom mellett. ez meg ugye megint nem kétoldalú ha az egyik megy szexelgetni a másik otthon ül.


én akarnám tudni. minden jogom megvan hozzá, hogy eldöntsem megye igy nekem vagy sem.

2020. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szoktam ezen gondolkodni. Szerintem, más az ember véleménye szingliként és kapcsolatban.

Szingliként azt mondom, inkább ne tudjak róla, amit nem tudok, az nem fáj. Ha békében le tudunk élni egy életet egyébként, akkor ezzel ne tegyük tönkre.

Ha kapcsolatban vagyok, akkor azt mondaná a józan ész, hogy tudjak róla. De nekem az a véleményem, hogy én el tudnám azt fogadni, ha azt mondaná nekem a másik, hogy hú, ott az a másik ember, nagyon vonz és nem tudom, hogy ellen tudok-e állni. Ha ez az ára annak, hogy mindig meggyőződjünk arról, hogy a választottunk a legjobb, akkor kvázi megengedném, hogy lépjen félre. A folyamatos csalódás megerősít a párunk mellett. Egyszer élünk, a lehetőségek nem térnek vissza. Én azért engedném meg, mert tudom, hogy mi játszódik le az emberben. Én azért engedném meg, mert tudom, hogy mi játszódik le az emberben. Mindenkinek vannak vágyai, valaki elfojtja, valaki nem. Nem gondolom, hogy több rizikója vannak, ha megengeded ezt a párodnak és ezért hagy el, jobbat talál vagy éppen azért, mert nem engeded meg és az elfojtott vágyak kiengedése miatti megcsalás miatt lesz vége és úgy talál jobbat.

2020. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen mindennél fontosabb vágyait a párjával kellene kiélnie, nem titokban egy harmadikkal. Ha meg nem megy bármiért, legyen az lelki vagy testi ok, a külföldi munkától vagy veszélyeztetett terhességtől a fóbiákig, akkor megbeszélni, hogy a másik elfogad-e nyitott kapcsolatot. Ha nem, ennek fényében kell döntenie, melyik a fontosabb, akit szeret, vagy egy új lehetőség kísértése. Mindenképp az a jó, ha tud róla, de előtte, nem utána, mert utána már nincs esélye a bizalomnak újra felépülni.
2020. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!