Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek ha ti is egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha ti is egy ilyen üzenetet kapnátok? Én mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudod milyen ember a te férjed akit annyira védesz? Amellett, hogy miközben velem csalt 4 másik kolléganőre rámászott. Irogatott nekik, meg megkérdezte milyen bugyi van rajtuk. egy 20!!! évestől is. Majd hátramentünk a … mögé, letolta a gatyáját és arra kért, hogy szopjam le..Hál istennek nem tettem meg. És ez csak az elmúlt fél év mióta én ott vagyok…Előtte szerinted mi volt?

Elmondta azt is, hogy nem csak velem csalt meg? Mikor mi elkezdtük, volt valami idősebb nője, aki lehet a mai napig megvan. A cégnél nem az megy, hogy milyen szép kis család vagytok, hanem, hogy a férjed minden új kolléganőre, ügyfelekre rámászik, bepróbálkozik. Egy időben az ment, hogy akinél a férjed bepróbálkozott az következő héten felmondott.

Pont xy beszéled meg a dolgokat…azzal a nővel, akit a férjed lelkitársaként tartottak számon…

Tudod mit mondott nekem anno? Hogy neki xy volt a nagy szerelme, előttem soha senkit nem szeretett úgy, mint őt.

Amikor nálam aludt tudod mit mondott? Úgyis elnézed neki. Másnap délután is itt volt nálam, te hívtad és röhögtünk rajta, hogy te mindent eltűrsz. Ugyanúgy, ahogy 20 éve is eltürted.

Azt elmondta, hogy karácsonykor is felhívott? Hogy 31-én rám várt egész délelőtt az irodában?

… barátnődről amúgy mit tudsz? Azt a sztorit is ismered? Lehet, hogy azt hiszed nyertél, de csak megaláztad magad…megint. A barátnőd is azért meri megtenni azt, amit csinál. Jó legjobb barátnő az, aki rámászik a férjedre….Téged tényleg nem tisztel senki? Nem csoda, hogy egy önmagát igazoló, önbizalomhiányos, pszichésen beteg nő lettél..Bárcsak segíthetnék, de neked kell belátnod, hogy nagy baj van a fejben…

…-ról mit tudsz? Am. tudod, hogy az a vágya, hogy vele is lefeküdhessen?

Utálkozhatsz, de inkább szégyent kellene érezned amiatt, hogy egy olyan férfival vagy együtt aki alkoholista, protkós, ágybavizelős, és olyan nőknél próbálkozik be, akik majdnem az unokái lehetnének... (tovább nem folytatom ennyi a lényeg amit kaptam)


2020. febr. 24. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Gratulálok a "párodhoz"! :"D
2020. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted ez igaz/lehet valóságalapja? Vagy csak valaki nagyon meg akart bántani?Én megmutatnàm a férjemnek.
2020. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Hát aki ilyen üzenetet kap, az szépen belenyúlt a tutiba.

Basszus, ha az ember belegondol, hogy mire pazarol az amúgy rövid életéből HÚSZ évet te jó ég.. rengeteg idő és félelmetes belegondolni.

2020. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Öööö, én csak azt nem értem, hogyha a férjed ilyen nagy adonisz de közbe meg protkós öreg fószer akkor miért teszik szét egytől egyig a kolléganők neki a lábukat. :D


Ezt szívesen küldeném Ligthmann-éknak vagy Paul Eckmann-nak hogy elemezzék a levelet, aztán a nő arcát aki küldte ezt a levelet. Hazudj ha tudsz. :D


Amúgy teli van ellentmondással és gyűlölettel a levele.


Pl. te vagy pszichésen beteg nő, a férjed meg röptében a legyet is? Mi van? :D


Szerintem valamit beszólt neki a párod, valami igazságtalanság volt, és így próbál ilyen aljas módon bosszút állni rajta.


Ha meg igaz, és ennyi esze volt, hogy így közölje a nő, akkor ő nála is vannak problémák, de nagyon.


Furcsa a stílusa, lenéző, narcisztikus, bunkó, egy kis kedvencnek néz akit nem tisztel senki se, mi ez az ez miii?????


Ne foglalkozz vele, inkább mutasd meg a férjednek, és kérd tőle számon, hogy mégis Ez Mi Ez??????? És mond neki, hogy ha még egy ilyen levél, bemész a rendőrségre rágalmazásért, és zaklatásért feljelentést tenni. De nem ártana elbeszélgetned a férjeddel ezek után. De csak jó tanács.


Ha nem tudna értelmes magyarázattal szolgálni név szerint mindenki, akiket vádol megcsalással többed magával a nő, akkor én dobbantanék, de ez csak az én véleményem. Kevés a részlet, csak egy fikázó levél. Ami lehet hazugság, és rágalmazás is.


Ez amolyan kétségbeesett aljas próbálkozás egy nőtől aki meg akarja szerezni a férjedet.


Röhögnek rajtad a nő ágyában? Ha igaz, akkor mit akar ez az ember tőled, akit a férjednek neveznek?


Miért nem beszélsz a férjeddel?


Amúgy ezt sem értem, hogy nem ennek kéne lennie az elsőnek? Kamu gyanús ez a kérdés!

2020. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Mutasd meg a férjednek, kérd számon hogy ez mégis mi, szerintem már a reakcióiból is sok mindent leszűrhetsz. Az is lehet hogy kamu, és csupán a szokásos női alááskodást látjuk.
2020. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebbol a levebol ugy tunik,h semmi konkret bizonyiteka nincs ,h lefekudtek a ferjeddel,illetve probaja bemartani elotted,h masokat is bekop. Ez szerintem egy sertett no levele: visszautasitotta a ferjed a kozeledeset. Mutasson bizonyitekokat. Mondjon datumokat es idopontokat,mikor talalkozott vele. Mekkora allva a ferjed farka es milyen azokasai vannak szex kozben es utan. Milyen alaonadragot hord,le van-e borotvalva stb. Ezekre nem fogja tudni a valaszt. N/37
2020. febr. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben három tényállítást látok: alkesz, protkós, ágybavizel.

Ezek igazak?

(Ezzel töltött egy éjszakát? - akkor ő se henceghet az igényességével)

2020. febr. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nem válogatós az enber:) Ilyen prostival összefeküdni elég nagy hiba:)
2020. febr. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz, tényleg viszonya volt vele 3 hónapig, a nő kidobta, mert rámászott más kolléganőre és ekkor kaptam ezt az üzenetet.
2020. febr. 25. 11:44
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
"aki alkoholista, protkós, ágybavizelő" De azért szopkodta neki 3 hónapig az agytröszt. :D
2020. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!