Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikertelen srácok, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen srácok, ti mit csináltátok, ha ilyen üzenetet kapnátok egy olyan csajtól, aki a plátói szerelmed?

Figyelt kérdés

Azt írja, hogy estére átmehetnél hozzá, főz valamit. Régóta szerelmes vagyok már belé, de csak most kezdek vele ismerkedni.


22/F


2017. aug. 25. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Atmennek.
2017. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nőként írok bocsi, gyakorlatilag áthívott dugni. Mondjuk figyelni kell, mert az ilyenből szokott az lenni, hogy jaaaj ugyan félre értettél...holott ez elég egyértelmű szituáció. Menj át, bajod nem lehet belőle és legalább kiderül mit akar. Mindenesetre ne ugorj rá rögtön ha lehet, nézd meg hogy mik a szándékai, hogyan viselkedik.
2017. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza lehet a kettesnek. Én naivabb vagyok nem gondolnék arra hogy ke....tni hív át. Átmennék amúgy.
2017. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Átmennék :D De összeszedném magam, hátha akkor több is alakulhatna belőle :)
2017. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!