Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, mit szólnatok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mit szólnatok, ha ilyen üzenetet kapnátok?

Figyelt kérdés

Van egy lany, par hete kezdtünk beszélgetni. En irtam neki, hogy szimpatikus, es talalkoznek vele. Neki kisse gyors a tempo, de beszélhetünk róla. Ennyit irt. Azota viszont minden nap irunk egymásnak, hol én, hol ö. Sok a közös téma.(gondolom en, ha nem lennek szimpatikus akkor nem irna, vagy lerazna.)

Szoval ha ezt irnam neki: ,,mien furcsa, minden nap beszélünk, mint ha egy par lennenk, pedig meg nem is talalkoztunk 😁"


Ehhez mit szólnatok?

Inkabb ne?


2017. nov. 16. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem elég fura lenne. Miért, csak a párok beszélnek egymással minden nap, vagy mi? :D
2017. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

"mien"

Ez valami vietnámi szó?

2017. nov. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, csak sugallni akarom neki, hogy örülnek egy személyes talakozómnak. Nagyon tetszik a lany.
2017. nov. 16. 12:18
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Törlés, tiltás. Az egy dolog, hogy creepy és nyomulós, de a "mien" az végképp kiakasztana. Kevés elvárásom van, de az egyik az, hogy az illetőnek legyen egy alapvető helyesírása. Sajnálom, de számomra teljesen kiábrándító, ha egy férfi egy általános iskolás szintjén áll (vagy még ott sem).
2017. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

szerintem ne írj ilyet

viszont ha párhét után sem akar találkozni, akkor gondolkozz el azon, hogy tényleg akar e tőled többet, vagy csak rabolja az idődet

2017. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

"Mien"

Itt jönne a letiltás.


Inkább NAGYON ne. Nem vagytok egy pár. A röhögős smájlit meg felejtsd el.

2017. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jót nevetnék rajta, hogy bevette, hogy bejön.
2017. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Huhh, azt hittem, én vagyok túl finnyás, amiért kiakasztott a "mien", inkább nem is kukacoskodtam, de látom, nem csak nálam csapja ki a biztosítékot :D

Amúgy igen, elég creepy, nekem volt egy ismerősöm, aki konzekvensen ilyen stílusban kommunikált, le is tiltottam egy idő után, ijesztő és nyomulós volt.

(#1)

2017. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
"mien" ez mit jelent?
2017. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Ijesztő, nyomulós. Inkább máshogy célozz a találkozóra.
2017. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!