Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, mit szólnatok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mit szólnatok, ha ilyen üzenetet kapnátok?

Figyelt kérdés

Van egy lany, par hete kezdtünk beszélgetni. En irtam neki, hogy szimpatikus, es talalkoznek vele. Neki kisse gyors a tempo, de beszélhetünk róla. Ennyit irt. Azota viszont minden nap irunk egymásnak, hol én, hol ö. Sok a közös téma.(gondolom en, ha nem lennek szimpatikus akkor nem irna, vagy lerazna.)

Szoval ha ezt irnam neki: ,,mien furcsa, minden nap beszélünk, mint ha egy par lennenk, pedig meg nem is talalkoztunk 😁"


Ehhez mit szólnatok?

Inkabb ne?


2017. nov. 16. 12:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

Inkább ne. Nagyon ne. Másnak se. Soha.

Rettenetesen ijesztő, fura, ragadós és visszataszító.

2017. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mien- igen, bocs, elírtam! Kijavítom: Milyen. (siettem)


Akkor inkább nem írok neki ilyet ;)

2017. nov. 16. 13:39
 13/13 anonim ***** válasza:

Te nagyon béna, akkor ÍRD AZT, hogy nem lenne kedved találkozni?!


Én az ilyen hülye célozgatásoktól falnak megyek.

Erre maximum annyit írnék, hogy "nem" és törölnélek.

2017. nov. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!