Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, miért csaltátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért csaltátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok?


Mi volt az oka?


Elmondtátok és megbeszéltétek?


Eltitkoltátok?Hogy éltetek vele együtt tovább?


Ha még mindig tart a szeretői viszony vagy random személyekkel való megcsalás akkor miért nem szakítotok? Hiszen nem vagytok szerelmesek a párotokba.


Mi az oka annak, hogy megalkuvók vagytok és olyan férfi mellett éltek ,aki nem felel meg az elvárásaitoknak?


Miért csapjátok be a párotokat?


Volt, hogy úgy csaltátok meg, mert szimplán megkívántatok valakit? (Ha így van akkor nincsen meg a szerelem a párkapcsolatban, miért nem léptek tovább?)


Nem csak a kérdésekre lehet válaszolni, de örülnék, ha mindent megválaszolnátok a válaszaitokban.


2020. febr. 17. 20:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
62%
Szeretem, de borzalmasan elhizott es a szex katasztrofalis. Van szeretom, es hihetetlenul jo vele-de miatta sem dobnam el a ferjem.
2020. febr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Én az előző páromat csaltam meg jópárszor. Az ok, mert nem szerettem, csak bebeszéltem magamnak. A gyerekeim apját, bármi gond is volt, eszembe nem jutott volna megcsalbi.
2020. febr. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

25 éves voltam,3 éve házas.A megcsalás az én hibám volt,igazából az akkori férjem csak annyiban volt hibás,hogy erőszakosan akart gyereket,én meg egyáltalán nem akartam,ezért a szex nyűg lett.De jó házastárs,ember volt.Hibáztam,beleszerettem másba.Avége az lett,hogy elváltunk a szerető miatt.A szeretőm is kitálalt otthon,hogy válni akar miattam,de végül nem lett belőle semmi,mert meggondolta magát.A feleségével maradt,aki aztán megcsalta őt és lelépett a szeretőjével.Így én anno két szék közül padlót fogtam.Később a szeretőm is.A viszony 3 évig tartott.

Igen,muja voltam és megalkuvó.Megbántam az egészet,de főleg azt,hogy fájdalmat okoztam a férjemnek

2020. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

24# Nem volt esély arra, hogy rendezd a kapcsoaltod a férjeddel? Vagy nem is volt rá lehetőség és nem is szeretted volna?


Mennyi idő kellett ahhoz, hogy meglásd azt, hogy nagyobb részt a te cselekedeteid miatt alakult így? Utólag kellett visszatekintened? Már akkor tudtad amikor meghoztad a döntést?

Hogy tervezted akkor a kapcsolatod, amikor szeretőd volt? Milyen terveid voltak? "jó ez addig amíg így megy"

Reménykedtél abban, hogy a szeretőddel majd egy pár lesztek?

2020. febr. 18. 17:35
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

21es

azért azt remélem látod, hogy a jelenlévők esetében a párjuk nagy ívben tojt a fejükre...igen, a megcsalás nem megoldás de ehhez 2 ember kell, tök mind1 ki mit mond

31/F

2020. febr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Megtetszett egy nős férfi, aki ráadásul a főnököm volt, így nem léptem. Pár évvel később találkoztunk, ő már nem volt nős, én viszont párkapcsolatban éltem, de elkapott a hév és éltem a lehetőséggel. Többéves kapcsolat lett ebből, de az akkori partnerem azóta sem tudja, hogy félreléptem.

31N

2020. febr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
29%
#26 Ez nincs minden esetben így. Nagyon sokszor nem beszélik meg a problémáikat, mert mondjuk csak az egyik beszélné meg, a másik meg úgy oldja meg, hogy megcsalja.
2020. febr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Béna kapcsolat volt, volt egy srác akivel irogattam es igy "beleestem" de csak ilyen vonzódás volt, nem szerelem. Taliztunk és bazi unalmas volt, nem volt se csok semmi, nem beszélgetett kockult a telefonján, és mar nem is jött le a talira, vagyis azt mondta h talizunk jön ő is stb, már vonaton voltam, és vártam rá keletibe 1 órát irogattam neki hol van es ezt 3 szor is eljatszotta. 1 hónapig nem találkoztunk. Aztan azt mondta azért nem mert kiszívták a nyakát, és azzal akart beetetni "h véletlenül", az egyik csaj ismerőse 🤣. Na mindegy aztán lefekudtem az előző exemmel, aztán ő bosszúból elmondta neki ezt aztán szakítottunk.
2020. febr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt azért, mert soha nem voltam belé szerelmes, csak rám akaszkodott, előtte szakítottunk is, mert agresszív volt, de visszaköltözött érdekből, lakótársak voltunk, már egymáshoz se értünk 2 éve. És akkor megismertem valakit, akibe beleszerettem. 3 hónapig forrt köztünk a levegő, néhány randi, majd az első komoly csók után elmondtam a lakótársamnak mindent.


Másodikat azért csaltam meg, mert szintén már 1,5 éve egymáshoz se értünk, egy nagy konfliktus után. Soha nem állt mellém, főleg az anyjával szemben nem. Az erkölcstelenségig konfliktuskerülő volt. Azért nem váltam el azonnal a konfliktus után, mert kicsi gyerekünk van. Később beleszerettem valakibe, akinek nem kellettem, aztán azért kerestem mást, hogy valahogy őt elfelejtsem.

2020. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
65%

29 vagyok.

3 honapja mason sem agyalok,mint azon,mi volt az oka. Tobbre nem jutottam, mint arra a kovetkeztetesre, higy VAN az a kemia ami ellen egyszeruen tehetetlen vagy. Engem halistennek eddig az ilyen kisertesek elkerultek, pedig jelentkezo eppen akadt...


Nem mondtam el es nem is tervezem. Csak megbantanam azt akit tiszta szivembol szeretek(8 eve vagyunk egyutt, ugyhogy a pillangok mar elmentek aludni)


Eltitkolom es amig ez sikerul, nincs igazan buntudatom ha oszinte akarok lenni magammal. Sosem csinaltam meg ilyet, de ez annyira megakadalyozhatatlan es osztonos volt hogy egyszeruen nem tudok emiatt magamra igazan haragudni.


Azert nem valok el emiatt, mert tudom hogy a ferjem az igazi. Ha a szeretommel (akivel a kemia olyan heves) vagy barki massal jonnek ossze, ott is elaludnanak a pillangok x ev utan. Akkor meg minek kezdjem ezt elolrol ujra es ujra? A parommal szuksegunk van egymasra lelkileg, tokeletesen kiegeszitjuk egymast, de a pillangokat szvsz nem lehet soha ugy visszahozni mint az elejen, es azert meg eltemetni nem akarom magam ennyi idosen.


Azert csapom be mert nem akarom higy fajjon neki egy olyan dolog ami egy idealis vilagban nem kellene, hogy fajdalmat okozzon. Szabad emberek es nem tulajdonok vagyunk, teljesen kulonbozo lelki felepitessel. En tudom ugy szeretni a paromat hogy massal szexelek.


Igen, tulajdonkeppen ugy csaltam meg ahogy mondod, szimplan brutal modon megkivantam valakit. De, megvan a szerelem a parkapcsolatban csak mar nem szenvedelyes en meg nem hiszem hogy errol le kellene mondanom ilyen fiatalon. Ettol meg lehetek jo tarsa.

2020. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!