Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, miért csaltátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért csaltátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok?


Mi volt az oka?


Elmondtátok és megbeszéltétek?


Eltitkoltátok?Hogy éltetek vele együtt tovább?


Ha még mindig tart a szeretői viszony vagy random személyekkel való megcsalás akkor miért nem szakítotok? Hiszen nem vagytok szerelmesek a párotokba.


Mi az oka annak, hogy megalkuvók vagytok és olyan férfi mellett éltek ,aki nem felel meg az elvárásaitoknak?


Miért csapjátok be a párotokat?


Volt, hogy úgy csaltátok meg, mert szimplán megkívántatok valakit? (Ha így van akkor nincsen meg a szerelem a párkapcsolatban, miért nem léptek tovább?)


Nem csak a kérdésekre lehet válaszolni, de örülnék, ha mindent megválaszolnátok a válaszaitokban.


2020. febr. 17. 20:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

Mert nem akart velem szexuális életet élni már jó ideje, és hiba beszéltük meg... 43 évesen. Nem megkívántam valakit, ez egy döntés volt, hogy nem élek így tovább.

Elmondtam, és beadtam a válást. Nem voltam képes hazudozni. Sosem csaltam meg senkit ezt megelőzően. Pedig imádom a szexet. De vannak elveim, amihez tartom magam.

2020. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Várom még a válaszokat, nem lesz lehurrogva senki.
2020. febr. 17. 20:28
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

Én tervezem, hogy szeretőt keresek.

Mint kiderült nem régiben neki mindig volt, van és lesz is nője.

Amíg nem tudok elköltözni addig nekem is lehet nem?


Évek óta nem szexel velem. Inkább mással akkor is ha rondabb kovérebb. Szebb vékonyabb.

2020. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%

Szinte semmi szex,ha van csak gyors. Inkább háztartási alkalmazottnak éreztem magam nem nőnek.

Így nem én találtam rá,hanem Ő. Döntőttem belementem

2020. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
61%

4 vagyok


Érzem magam...

2020. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
4# miért maradsz benne egy rossz kapcsolatban?
2020. febr. 17. 20:56
 7/30 anonim ***** válasza:
33%

31 évesen, 14 év kapcsolat, 2 gyerek és egy együtt felepitett életet nem fogok azért itthagyni, mert nekem viszket.

A szex pocsék, kevés is, viszont csak ezért nem hagyom el.

Remek apa, jó ember, tudom nem ezt érdemli tőlem, de ilyen fiatalon nem fogok egy életet leélni rossz szexel.

Pár hónapja van másvalaki, akitől a szexben megkapom amit tőle nem.

2020. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező


Úgyanaz mint a 7-nél kivéve gyerek,7 év kapcs.


4 voltam

2020. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
gondolom nem 14év után lett rossz a szex, hanem már nem volt jó az elején, tévedek? Ha igen miért nem beszélted meg vele?
2020. febr. 17. 21:01
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem lenne gyerek, már régen léptem volna.

17 voltam mikor osszekerultunk, mit tudtam én a szexről. Nem voltam soha **banc, az más, hogy most meg ja.

Teljesen más igényeink lettek a szex téren az évek mulasaval. Ennyi

2020. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!