Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, miért csaltátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért csaltátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok?


Mi volt az oka?


Elmondtátok és megbeszéltétek?


Eltitkoltátok?Hogy éltetek vele együtt tovább?


Ha még mindig tart a szeretői viszony vagy random személyekkel való megcsalás akkor miért nem szakítotok? Hiszen nem vagytok szerelmesek a párotokba.


Mi az oka annak, hogy megalkuvók vagytok és olyan férfi mellett éltek ,aki nem felel meg az elvárásaitoknak?


Miért csapjátok be a párotokat?


Volt, hogy úgy csaltátok meg, mert szimplán megkívántatok valakit? (Ha így van akkor nincsen meg a szerelem a párkapcsolatban, miért nem léptek tovább?)


Nem csak a kérdésekre lehet válaszolni, de örülnék, ha mindent megválaszolnátok a válaszaitokban.


2020. febr. 17. 20:04
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Jöhetnek még válaszok, írjatok bátran!


Akár múltban történt akár a jelenben, érdekelnek a válaszaitok!

2020. febr. 17. 21:15
 12/30 anonim ***** válasza:
59%
Mert egy idióta volt. Megérdemelte. Nem mondtam el
2020. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Provokatív, lealacsonyító,troll válaszokat azt inkább ne ide írjátok.

Bízok bennetek, előre is köszi!

2020. febr. 17. 21:21
 14/30 anonim ***** válasza:
11%
Monoton volt a kapcsolat folyton otthon ült. Masik feszt dolgozott este is,volt olyan aki mellett hianyzott az izgalom. De ezek csak futo.dolgok voltak,es szakitottam meg lezartam a futo kapcsolatokat.
2020. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem volt hajlandó lefekudni velem. Bármilyen undorító is a részemről, volt h könyörögtem neki. Később kiderult h több nővel is kavart.
2020. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Bővebb, kifejtős, kérdésekre válaszoló hozzászólásokat írjatok kérlek. Nincsennek a kérdésre rossz válaszok, nem lesz megkövezve senki, ne tartsátok magatokban a tapasztalataitokat! :)
2020. febr. 17. 21:58
 17/30 anonim ***** válasza:
27%
Miért érdekel ez téged ennyi h meg szajkozod is h ezaz jöjjenek a válaszok, mehet bővebben is
2020. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Óriási dolgot fogok megosztani veled, általában azért szoktak kérdést feltenni itt, mert kíváncsi a válaszokra a kérdező :O , hát itt is ez történik. :D
2020. febr. 17. 22:03
 19/30 anonim ***** válasza:
88%
18 éves voltam, az volt az első kapcsolatom. Érettségi után együtt költöztünk fel Pestre, de a viszonyunk nagyon hamar megromlott. Mondtam neki, hogy szakítsunk, de mindig azzal jött, hogy akkor felköti/ begyógyszerezi magát, én meg nem mertem lelépni. Pár hónap múlva szerelmes lettem egy fiúba, elkezdtünk találkozgatni. Nem titkoltam előle, de nem hitte el. Aztán lefeküdtem a másikkal, másnap pedig barátok segítségével elmenekültem. Persze sms hadak, hogy vagy engem öl meg vagy magát stb... Követett a buszon, a munkahelyem előtt álldogált, várta, hogy kimenjek. Áhhh... szóval, durva volt. Jó, hogy vége.
2020. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
23%
Én többek között ezért nem keresek barátnőt. Minimális kivételtől eltekintve hűségre képtelenek.
2020. febr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!