Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csaltátok meg a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaltátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Mi miatt, mi volt az oka, amiért.megcsaltátok a párotok?

Kort és nemet is irtok?

Köszönöm, hogyha válaszoltok.



2020. jan. 27. 21:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Annak idején azért, mert nem voltam belé annyira szerelmes, mint a szeretőmbe. Érte viszont meghaltam volna. Nagyon nagyot tévedtem akkor... nem érte meg.
2020. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Honnan tudod, hogy megcsaltam??? 😮😮
2020. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Laposodo kapcsolat, sok vita, kevés sex és beleszerettem egy figyelmes lányba aki a szeretőm lett
2020. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Csak visszaadtam neki hogy megtudja milyen érzés. Ő totál kiborult akkor, de ennek ellenére nem tanult belőle. Többet nem csaltam meg de végül ha sokára is de otthagytam. Azóta se tudta megemészteni hogy megtettem!


47N

2020. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
60%
Ügyes voltál 4es.
2020. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Első, ez egy érdekes sztori lehet.
2020. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Értem én, hogy ellaposodott kapcsolat, kevés szex. Akkor miért nem szakitotok vele, miért kell megalázni? Teljesen normálisan kérdezem...
2020. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
Zero szex, illetve kapuzarasi panik a klasszik “uristeeeen mindjart megoregszem es addig kell elni amig lehet” erzes. Nem bantam meg, jo igy elni.
2020. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%

Hazudott nekem egy alap dologban. Ez volt az egyik.

A húgáról nem bírt leszakadni=mindenhová vinnünk kellett és a csaj folyamatosan fúrt. Az első közös nyaralásunkkor az anyjuk odaállt óbégatni, hogy mi az hogy mi az ő kislányát nem visszük el magunkkal?! Elvittük, bár én ellenkeztem és mondtam, hogy ez így nem mehet tovább. Első és utolsó közös nyaralásunk volt. A hugi pokollá tette az egészet, undorító volt. Barátom a vállát vonogatta, hogy ő nem tud mit tenni. Utána volt egy este, amikor utaztam el valahová, és a hugi bejött a szobájába. Odaült az ölébe és puszilgatta.

elküldtem a fenébe, hogy takarodjon kifelé.Persze én lettem a gonosz.


Nem sokra rá megcsaltam, dühből. Mondjuk utána pár hétre rá szakítottam vele. Még ki volt borulva. Miközben annyit kellett volna tennie, hogy kiáll mellettem és leállítja a perverz húgát.

2020. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem törődött velem, nem akart szexelni sem. Nem engedte megbeszélni se a dolgot, egy kolléga viszont fülig szerelmes volt belém, jól esett.. majd miután a pasim nem akart velem több mint 1hónap után se szexelni. Akkor voltunk csak 1éve együtt..Én hülye szakítás helyett, szeretet hiányból a kolléga karjába kötöttem ki. Megbántam. Mind kettővel megszakítottam a kapcsolatot. Ex-el utána kibékültem, mert elkezdett a szakítás után kapálózni utánam, nem volt értelme. Új félévet zártunk, szex már volt, de a kapcsolat nem működött. Akkor 23voltam. Tanultam az esetből.
2020. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!