Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csaltátok meg a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaltátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Mi miatt, mi volt az oka, amiért.megcsaltátok a párotok?

Kort és nemet is irtok?

Köszönöm, hogyha válaszoltok.



2020. jan. 27. 21:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%

Rosszul vagyok ha hozzámér. Gyenge szex, ritkán, hamar elélvez, alig érzem magamban, nem foglalkozik azzal hogy én is szeretnék elélvezni. Így minden közeledését hárítom, depresszióra hivatkozva, járok psziciáterhez is, így nem gyanús.

A munkatársam figyelmes, gyengéd de ha kell vad, méretben is passzolunk, es mindíg megvárja hogy elélvezzek, akár többször is.

Ha visszafizettük a hitelt elválok

2020. jan. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20%
SOHA nem tennék ilyet a férjemmel.
2020. jan. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%
Sosem tudhatjatok ki miért megy félre,van az a helyzet, mikor nem opció a válás, marad a megcsalás.
2020. jan. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Mert buta voltam
2020. jan. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
Mindennek oka van.
2020. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14%

Szépen leírtam, miért csaltam meg. A kérdésre válaszoltam. Erre a sok káráló lepontoz...szép.

Legyen ez a legnagyobb örömötök erkölcsi csodahuszárok.

2020. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Az mondja, hogy szeret, de naponta megy a verbális bántalmazás. Sosem hallgat meg, így esély sincs arra, hogy változtassunk. Mindemellett alig szeretkezünk. Persze, ha ezt megemlítem, akkor jön a "csak szexre kellek" szöveg.
2020. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem tudott semmi jót mutatni az àgyban, önző volt, sóher, kiderült, hogy amíg én dolgozom ő az edzőteremben lévő pultos csajt furikàzza teljesen ingyen, tőlem meg elvett 200 forintot is, ha vitt valahova, és állandóan hisztizett. Mindenbe be kellett vonnia az anyjàt, számonkèrte rajta a szexuális életünket, mindenbe beleszólt az a vénkur va, elvette tőle a fizetését, és manipulàlta őt, de nyilván nem vette észre. Sok veszekedés volt köztünk az anyja miatt, az anyagiak miatt, amiatt, hogy koszos, hogy szórja a pénzt hülyeségekre amiket aztán fele annyiért adott tovább(elektronikai dolgok, kés, stb). Ment mindenért a vita. Rengetegszer próbáltam vele szakítani, de mégis visszakönyörögte magát hozzám, zaklatott. Rosszul voltam, ha hozzám ért. Elkaptam, hogy tinderezik, és hogy facebookon az edzőtermi pultos csajjal irogat. Elegem lett. Ekkor jött a képbe a múltamból egy pasi, akivel sokáig randizgattam és oda voltam érte, de egyszerűen nem tudtuk megoldani azt, hogy együtt legyünk. Máshol tartottunk az életben. Elkezdtem vele ismét beszélni, és egy idő után jöttem rá, hogy én érzelmileg már régen nem a páromhoz kötődöm. Összeszedtem a fontos cuccaimat, felültem a buszra és a buszról megírtam neki, hogy soha többé ne keressen. Ugyan fizikai értelemben nem csaltam őt meg, de talán érzelmileg igen.
2020. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!