Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ha ilyen elterjedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha ilyen elterjedne mondjuk rólam, kapósabb lennék?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen kiderült egy haveromról, vagyis nem. Inkább elterjedt egy haveromról egy pketyka, miszerint a barátnőjével kötözős szexet csinálnak, vagyis hogy megbilincseli a barátnőjét és megdugja, mert a barátnője így szereti, ő pedig megteszi neki. Na most ez a haverom, akiről ezt mondják, magas, nem csúnya srác, a barátnőjével pedig távkapcsolatban vannak, úgy 800 km-re egymástól, de 2 hetente vagy hogy találkoznak. Egyetemista a barátnője, ezért nyáron meg télen huzamosabb időt vannak együtt, vagyis hónapokat.

Na most, mióta ez a pletyka lábra kelt, azóta környekezik rendesen... Tinilányoktól a 40 éves korig... Már többen is tudomására hozták, ki négyszemközt, ki chaten, valamelyik szingli, valanelyik nem, hogy őt is nyugodtan megbilincselheti, és kedvére jól megdughatja bármikor... A haver meg ki van bukva, undorodik tőlük, meg ő komolyan veszi a kapcsolatát is, míg ugye a próbalkozók azt hiszik, távkapcsolat, tehát vevő a megcsalásra.

De én szingli vagyok, nekem egész más a felfogásom. Párat szívesen megdugnék közülük.


2020. febr. 16. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tinilányok dolgoznak a munkahelyeden?
2020. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem.
2020. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Nekünk még az egyik közösségi oldalon is kint vannak nyilvánosan az ilyen jellegű képeink, a barátaink is tudnak róluk, aztán mégsem vagyunk kapósabbak. Nem is szeretnénk, de semmivel sem változott meg életünk ezáltal. A régi munkahelyemen is ismerték azboldalunkat és max meglepődtek, pár napig kérdezősködtek aztán kihűlt a dolog.
2020. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De attól függ, hogy hogyan nézel ki. Itt is érvényes az, hogy a jópasitól ok, a lúzertől zaklatás. Ha a jópasiról terjed el, akkor húú bilencselj meg és dugjál szét. Ha viszont egy külsejét illetően nem olyan szerecsés férfiról, akkor viszont gusztustalan féreg, nem rajtam fogod kiélni a beteg vágyaidat. Hát kb ennyike. Ezt tudom hogy fel kell dolgozni.
2020. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!