Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok kapósabb, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok kapósabb, ha párkapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés

2,5 éve van barátnőm, nagyon boldog vagyok vele. Viszont mostanában egyre többször veszem észre, hogy többen többet is akarnak mint barátság, sokszor félreérthető dolgokat mondanak. Nem mondom, hogy nem imponáló, de a kapcsolatomat nem akarom ilyenek miatt veszélybe sodorni, féltékenység, veszekedés stb..

Voltatok már hasonló helyzetben? Hogyan kezeltétek?

22F


2018. febr. 18. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A nők ilyenek. Én is megfigyeltem, hogy amíg kapcsolatban voltam, folyton kerestek, szemeztek, küldték az ajánlatokat, meztelen képeket... Most meg sehol senki.
2018. febr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha nyíltan elzárkózol tőlük gáz nem lehet. Vagyis ha a barátnődnek egyértelmű, hogy, őt szereted.

De ezt nőként is tapasztalom.

2018. febr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Előtte 18 évig levegőnek voltam nézve, lett barátnőm, majd hirtelen jöttek.

Nem értem ezt a logikát

2018. febr. 18. 10:19
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Mert boldogabbnak, kiegyensúlyozottabbnak látszol kifelé is, és ez vonzó másoknak.
2018. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Egyfelől igaz az, amit a #4-es ír. Viszont az is közrejátszik, hogy kihívást látnak benned. Egy nőnek baromi könnyű megszerezni egy egyedülálló pasit, így sokra nem is értékeli. Viszont ha egy másik nőtől sikerül elvennie, az sokkal izgalmasabb, mert ettől úgy érzi, hogy ő jobb a másik nőnél.
2018. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy egy jó párkapcsolatban a közhangulatod, a kisugárzásod eg fog változni, boldogabb leszel és e miatt. A jobb kisugárzás miatt meg vonzóbb leszel az ellenkező nemnek.


A másik ok az, hogy akipróbált árú jobb mint a selejt. Pár éve bepróbálkoztak a szöcske kólával. De azóta is a pepsi meg a cocacola fogy jobban, mert az az ismert, az a jó, van mögötte egy név. Te sem egy sikertelen, nem bizonyított "árút" azaz partnert fogsz választani a sikeressel szemben. Vagy vegyük most Hollywoodot, ahol jönnek a filmek sorozatosítása. Ott is inkább csinálnak egy xdik részt egy beválllt filmből, vagy remaket, és csak ritkán csinálnak eredeti filmet, mert az rizikós, a profit, az első kettő fogja hozni.

2018. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez a kihívás csak bizonyos típusú emberekre igaz. Ha valaki olyan, mint én, akkor foglalt ember tabu, akármennyire is vonzó számomra. Max. sajnálom, hogy nem korábban találkoztunk, de nem mászok rá, ha tudom, hogy párkapcsolatban él vagy házas. Viszont tény, hogy aki boldog, az szimpatikusabb, szívesebben vagyok a társaságában, mint olyannak, aki meg van keseredve és kétségbeesetten teper egy bármilyen kapcsolatért. Nekem senki ne menjen le kutyába.
2018. febr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Vagy vegyük most Hollywoodot, ahol jönnek a filmek sorozatosítása. Ott is inkább csinálnak egy xdik részt egy beválllt filmből, vagy remaket," - Ami már borzasztóan unalmas, én pont az újdonságot hiányolom, rengeteg jó könyv van, ami jó filmtéma lehetne, ha olvasnának Hollywoodban... :-D Mindig megjegyzem közösségi oldalon is a cikkek alatt, ha egy régiről ismét lehúznak egy bőrt...
2018. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem megérzik. Plusz ez náluk logikailag úgy működik, hogyha bnőd van akkor nem lehetsz kapcsolati szempontból gáz.
2018. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Talán egyfajta ösztön ez. Hiszen ha van párod, ráadásul 2,5 éve, joggal érezhetik úgy, hogy nem lehetsz rossz "parti".
2018. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!