Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok kapósabb, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok kapósabb, ha párkapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés

2,5 éve van barátnőm, nagyon boldog vagyok vele. Viszont mostanában egyre többször veszem észre, hogy többen többet is akarnak mint barátság, sokszor félreérthető dolgokat mondanak. Nem mondom, hogy nem imponáló, de a kapcsolatomat nem akarom ilyenek miatt veszélybe sodorni, féltékenység, veszekedés stb..

Voltatok már hasonló helyzetben? Hogyan kezeltétek?

22F


2018. febr. 18. 10:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A kisugárzása más egy embernek, ha kapcsolatban van. Legyen az akár szerelmi de akár egy tartós szex kapcsolat is. Ellenkező esetben ha valaki ki van éhezve érzelmileg vagy szexuálisan a másik nem ezt érzi rajta, mindenáron szeretne kapcsolatot, teper. No, ez kicsit sem vonzó. Ez van. Én is mindig ezt tapasztaltam.
2018. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
44%

Az a férfi, akinek van köze nőkhöz, az mindig vonzóbb lesz, mert tudat alatt ez egy jelzés, hogy az illető pasi nem lehet rossz, hiszen más lányok is kiválasztották, a közelébe vannak.

Sokszor pl az is elég lehet, hogy egy adott szingli férfi lány barátjával, vagy a húgával jelenik meg valahol, már a látszat miatt vonzóbb lesz egy ilyen férfi, mint aki egyedül, vagy a fiú haverjaival van csak.

2018. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!