Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mindent infót megosztotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mindent infót megosztotok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én mindent elmesélek a barátomnak másokról, kivéve ha az illető kifejezetten megkér hogy ne mondjam el senkinek amit mondott. Pl van egy nagyon jó barátom, ha összeveszünk a barátommal, neki mesélem el, ő meg elmondja az objektív véleményét. Ezt mindig elmesélem utána a páromnak. A minap ő találkozott a legjobb barátnőjével, tudom hogy beszélgettek a legutóbbi nagy veszekedésünkről, de a barátom nem meséli el, mit mondott a lány, mert hogy az ő gondolati csak rá tartoznak. Ez egyébként érthető. És most arra keresek kérdést hogy ez általános e? Eddig midnen párkapcsolatomban elmondtunk egymásnak mindent, mert tudtuk hogy a másik nem adja tovább, bíztunk benne, és ott volt az az érzés, hogy a párunkkal egy emberként, és barátokként minden ilyen információt megosztunk amit másokról tudunk. Nem tudom most jobban megfogalmazni... mindenesetre, ismerősöknél is tudom, hogy ha elmondok valamit, a párja is tudni fog róla. És furának érzem hogy a barátom nem teszi ezt kölcsönösen, ő nem meséli el miről, mikről beszélgettek, de leginkább azt, mit beszélgettek rólunk. Ti mit gondoltok erről, illetve nálatok mi a helyzet? Szeretnék más nézőpontokat megismerni.

2018. febr. 14. 10:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindent elmesélek páromnak. Mindent.
2018. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Én mindent elmondok a páromnak. Ha valaki megkér,hogy ne mondjam el,de a párom rákérdez,akkor elmondom a páromnak,hisz nem adja tovább/bízom benne.

Ha valaki elmondja a a párodnak a véleményét rólatok,szerintem jogod van tudni,vagyis ha a párom megkérdezné,hogy mit beszéltem xy-al kettőnkről,én elmondanám,hisz részben köze van hozzá.

Mi például megbeszéltük,hogy bármi van,bármiről legyen szó,semmit nem titkolunk el a másik elől.

2018. febr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Elmesélnék mindent, mikor élnék? Van ami nem tartozik rá, van ami egyáltalán nem érdekli. Ilyenekkel, minek terheljem? Azért, hogy elmenjen a kedve a beszélgetéstől?
2018. febr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Én is mindent elmesélek a páromnak, ő is nekem. Bennünk mondjuk van annyi, hogy úgy teszünk ilyen esetekben, mint ha nem tudnánk semmiről.
2018. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
#3 ha rákérdez,akkor érdekli,nem?
2018. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Igen, de azért van egy másik oldala a dolognak. Egyik haveromnak prosztata gondjai voltak és a téma miatt ez releváns volt, de nem akartam elmondani, mert ez kellemetlen téma. Ha én lennék ez a haverom hát rohadtul nem örülnék, hogy valamit elmondok és az máris tovább adódik tovább + 1 embernek. A végén elmondtam, mert ő is elmond minden ilyen dolgot a barátnőiről, ha témába vág és nem pletykálkodásból, hanem bizalomból. Csak mondom ha a kibeszélt fél helyébe lennék ennek nem örülnék szóval ilyen alapon korrektnek mondható valaki, ha nem számol be ilyen dolgokról minden áron a barátnőjének.

Nem bizalom hiány miatt, hanem a másikra való tekintettel.

2018. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

Eddig úgy volt igen. De a legutolsó akivel együtt voltam nagyon durván visszaélt vele és megalázott miatta.

Soha többé nem mondok el magamról legbenső dolgokat pl.

2018. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem mondok el mindent és nem is várom el a másik féltől. Ha valaki megbízott bennem és elmondta egy titkát, azt tiszteletben tartom. És van gerincem. Szerencsére gond sem volt a dologból, a másik fél mindig tiszteletben tartotta a dolgot és egy barátnőm sem akart más életében turkálni.
2018. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, ezért azt nem szívnám így mellre, ha a lány magánügyeiről nem akarna mesélni, de most azt nem mondja el amit erőink beszéltek. És ez érint furán, mintha a párkapcsolat mellett nem lennénk bizalmasok is. Pedig én így tekintek rá. Barátként is, bizalmasként is.
2018. febr. 14. 11:38
 10/19 A kérdező kommentje:

Bocsánat

Rólunk*

2018. febr. 14. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!