Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a francért képtelen ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francért képtelen ennyi ember elmaradni a valagán?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, a csapból is a megcsalás folyik. A munkahelyemen is házas emberek szórakoznak egymással meg kacérkodnak, itt is büszkén mesélik, hogy hogyan és milyen trükkökkel lépnek félre... És ha nem lenne elég, engem is belekevernek.


Van párom, ott a profilképemen, ott a gyűrű az ujjamon, senkit sem érdekel... A munkatársam (nálam 15 évvel idősebb vén farok) is próbálkozott, közben van két gyereke meg felesége... És már vagy 3x koptattam le. Aztán mikor visszaszóltam neki, hogy milyen kár lenne, ha az asszony megtudná, még én voltam a szemét. Volt egy másik munkatársam, neki pár hónapja volt barátnője, aztán mikor ketten maradtunk, ő is odahurcolta mellém a gépét és elkezdett velem dumálni meg kekeckedni. Aztán mikor kérdeztem, hogy a csajoddal mi van, akkor ment a pampogás.

Az egyetemi szaktársaimmal néha elmegyünk sörözni és ott is van egy tag, akinek felesége meg gyerekei vannak, azzal van tele a fb, erre rárepült már minden női évfolyamtársára. Mondtam neki, hogy nem zavarja, hogy van párom és nekem a hűség az nem egy ritka pokémon? (Ismerősök vagyunk Facebookon) Erre elkezdi, hogy az életet élvezni kell. Hát a k..va anyádat azt. Komolyan nem értem ezeket az embereket.


2020. febr. 13. 13:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagy többsége még mindig kergeti ezt a házasság-közös ház-gyerek baromságot. Amivel nem lenne baj ha nem lennének lusták megvárni az ehhez megfelelő partnert. Összejönnek az első emberrel akire tudnak undor nélkül nézni, lepotyogtatnak pár gyereket, hogy meglegyenek a kötelező körök meg a szép kis kirakat családi idill. Megnyugszanak, hogy letettek valamit az asztalra, megcsinálták az összes dolgot ami "így szokás" és kész, ennyit akarnak a párjuktól. Nincsenek úgy igazán őszinte érzelmek, nincsenek odáig egymásért de legalább van valaki akivel családot lehet alapítani. De persze mivel már az alapoktól minden hiányzik a kapcsolatból így mindig megvan a kifelé tekintgetés.

Én pont olyan helyen dolgozom ahol szinte mindenkinek nagyon nagyon jó párkapcsolata van ahol tényleg imádják egymást 10-20 év és 3 gyerek után is. Érdekes módon nálunk nincs munkahelyi flört, mindenki szeretettel beszél a párjáról, nincsenek megcsalások. Volt pár ember akik próbálkoztak ilyennel, mindig kiderült, hogy a kapcsolata mindig is szar volt és csak azért voltak együtt, hogy legyen valaki. Majd remélhetőleg ez a fiatalabb generációval változni fog, náluk már nagyon nem az a prioritás, hogy szüljek valakinek 3 gyereket és legyen meg az álomesküvő. Remélhetőleg kevésbé fognak megalkudni.

2020. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Köszöntelek a való világban!

Tudod, attól, hogy téged a körülötted lévő hányinger világ zavar, és felemeled ellene a szavad, attól még te leszel a sz... r szemét. Én már fel sem veszem... Mindemellett maximálisan igazat adok neked.

2020. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
79%
Jó hangosan küld el a vérmes pcsba.Akkor lehet h veszi a lapot és lehet te leszel a cégénél a friid krv,de legalább békén hagynak.Az a baj h hiába szólsz vagy mész oda személyzetishez..azt fogják mondani h jaj csak poén volt...Szerintem kevésbé kellemetlen egyszer úgy idegből elküldeni egy hlyét h mindenki hallja és a többieket is elriassza.
2020. febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

"vagy mész oda személyzetishez..azt fogják mondani h jaj csak poén volt"


Egy személyzetis? Na ne. Maximum egy sz*ros magyar kisvállalkozásnál, ahol a tulajdonos = főnök = atyaúristen, ezt el tudom képzelni, de egy multinál semmiképpen.

2020. febr. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy túl reagálod? Ha nem ne vedd magadra. Én ismertem egy nőt. A végén már a legtöbben féltek tőle. Neki még a ruháját sem dicsérhette meg férfi mert rögtön ugrott, hogy mit akar tőle az a szemét? Ha meg a néha furcsa öltözete miatt esetleg utána nézett v.ki vagy kicsit jobban megnézte már a feljelentéssel vagdalódzott. Ha meg úgy érezte nő nézi meg jobban, akkor az rögtön irigy p.csa lett a szemében.
2020. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!