Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a francért képtelen ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francért képtelen ennyi ember elmaradni a valagán?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, a csapból is a megcsalás folyik. A munkahelyemen is házas emberek szórakoznak egymással meg kacérkodnak, itt is büszkén mesélik, hogy hogyan és milyen trükkökkel lépnek félre... És ha nem lenne elég, engem is belekevernek.


Van párom, ott a profilképemen, ott a gyűrű az ujjamon, senkit sem érdekel... A munkatársam (nálam 15 évvel idősebb vén farok) is próbálkozott, közben van két gyereke meg felesége... És már vagy 3x koptattam le. Aztán mikor visszaszóltam neki, hogy milyen kár lenne, ha az asszony megtudná, még én voltam a szemét. Volt egy másik munkatársam, neki pár hónapja volt barátnője, aztán mikor ketten maradtunk, ő is odahurcolta mellém a gépét és elkezdett velem dumálni meg kekeckedni. Aztán mikor kérdeztem, hogy a csajoddal mi van, akkor ment a pampogás.

Az egyetemi szaktársaimmal néha elmegyünk sörözni és ott is van egy tag, akinek felesége meg gyerekei vannak, azzal van tele a fb, erre rárepült már minden női évfolyamtársára. Mondtam neki, hogy nem zavarja, hogy van párom és nekem a hűség az nem egy ritka pokémon? (Ismerősök vagyunk Facebookon) Erre elkezdi, hogy az életet élvezni kell. Hát a k..va anyádat azt. Komolyan nem értem ezeket az embereket.


2020. febr. 13. 13:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Válaszolnék, de a túlidealizálté és önfényező emberek nekem ugranának és lepontoznának. Szóval, a tanácsom: A kérdésednél azokat a válaszokat vedd figyelembe, amiket majd lepontoznak.
2020. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%

Talán mert a legtöbb ember önbizalomhiányos,lelkileg sérült,feldolgozatlan sérelmek,gyerekkor,kapcsolatok,exek tömege és ahelyett,hogy azon dolgoznának,hogy ezt kijavítsák inkább pillanatnyi visszacsatolásokkal,játszmákkal,megcsalással enyhítik a belső feszültségüket,fájdalmukat,bizonytalanságukat.


Én is rengeteg megcsalást láttam és tudok is. Igen főleg a családos emberekre jellemző ez.

Vagy megtanuljuk elfogadni,hogy a párunk tuti félrelép vagy próbálunk boldog tudatlanságban élni vagy örök remete élet.

2020. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már ketten vagyunk ezzel. :D Soha nem lenne gerincem, és nem is volt soha szeretőt tartani, meg félrek.úrni. Tisztelem annyira a másikat, hogy nem teszek vele ilyet.
2020. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is idegen ez a műfaj és nem is szeretem az állóvizet annyira, hogy új kapcsolat (vagy a meglévő korrigálása) helyett ilyenekbe bonyolódjak, ha úgy van és mentsek egy olyan helyzetet, amihez ilyen "kiegészítés" szükséges, mert önmagában nem jó...

És ha ez nem lenne elég, tök jó a kapcsolatom és már a flört is rossz érzéssel tölt el (mármint ha velem flörtölnek), mert megalázónak érzem a páromra nézve az egészet.


Nem voltak illúzióim, tudtam, hogy létezik a megcsalás és hogy nem ritkaság, de azt álmomban nem gondoltam volna, hogy ennyire gyakori, hogy már-már én vagyok hülyének nézve vagy kioktatva arról, hogy hogyan kell élvezni az életet. Nekem ez nem élvezet, hanem nettó szorongás, gyomorgörcs, hányinger..

2020. febr. 13. 13:28
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Sokakban benne van/marad a vadászösztön, az új utáni vágy.

Másoknak a kapcsolatukból hiányzik valami, amit kívülről pótolnak.

És vannak, akiknek sok a szabadidejük és a feles energiájuk.

2020. febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
19%
mert primitív ösztön lények vagyunk azért.... nézzd meg az állat világot ott nincs ilyen
2020. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek: van, akinél a vadászösztön és van, aki hiányol valamit a kapcsolatából.


Még egyel kiegészíteném: még nem kínlódott eleget - nem volt évekig magányos vagy nem vágták át úgy, hogy a fal adta a másikat. Talán jobban megbecsülnék azt, aki mellettük van.

2020. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg akit ilyen inzultusok érnek lépte nyomon munkahelyen ,ismeretségi körben az vagy félreérthetően kommunikál vagy néha még a csipkelődő megjegyzéseket is komolyan veszi, ami hallásra ugyan ajánlatnak tűnik de esetleg csak viccnek szánják.

Nekem is tettek már ajánlatot, de nem úton -útfélen állandóan.Ha így lenne ahogy te írod én magamba is keresném a hibát kicsit, nem e vagyok túl közvetlen, túl kedves, túl bizalmas bármi..amit más félreérthet.

2020. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"...van, akinél a vadászösztön és van, aki hiányol valamit a kapcsolatából."


Az a baj, az emberek 90%-ának soha nem lesz jó semmi. Élnek, a mának élnek, ahogy ismerősöd is írja, élvezni kell az életet. Felelősség = 0, "én ott se vótam". Leszrom hozzáállás, de belül meg rohadnak. A nők rikácsolnak, elválnak mondvacsinált indokkal, vagy csak egyszerűen válnak, a férfiak félreknak, mert semmi se jó, mindig az kell ami nincs. Magukba nem néznek, mit tettem én azért h jobb legyen? Mire vagyok képes? Ki vagyok? Mit akarok? Élvezetek hajkurászása is unalmas 1 idő után, mert ha nincs mihez viszonyítani, akkor unalmas lesz az is. Még több kell, de sosem lesz elég jó. Nőknél vannak látható jelek, lásd egyik fószer se érhet már fel hozzá. Mindenkinek kevés lesz a pénze, a szabadideje, a külseje őnagyságukhoz. Férfiaknál már olyan hazugságokat hirdet magáról, ami max álom (autószalonba fotózkódva az új alfa rómeóval), vagy a hüdematchó előadások. Fele nem igaz, de hát mit számít? Higyjék csak h "de jó nekem", "falom az életet". Ahogy telik az idő, egyre jobban elhatalmasodik ez az érzés rajtuk, s valójában nem is az a bajuk, hogy semmi sem jó, hanem h önmaguk nem jók önmaguk számára, s másban keresik a megoldást. De a megoldás nem lesz meg, hiába flörtöl 20személy egymással. Ezeket hívom pillanatembereknek, mert a tökök/pnájukon kívül más nem érdekli őket. Egyébként az állatok is így viselkednek, tüzel, a másik megérzi, meghágja azt jóvan, egyébként meg nem csinálnak semmit, csak várják a "gazdit". De itt emberkről (lenne szó). Sajnálom, ilyen az átlagember mint amit leírsz. Te ne legyél ilyen, légy önmagad.

2020. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

A látszatemberek, akikről írsz. Egyre többen vannak - kívül a csillivilli - igen, az autók, hölgynél a kötelező műszempilla, a pálmafa alatt fotó a fészbúkra "chill" utána ezer emoji...

belülről meg rohad a kapcsolat és maga az ember is.

A kirakat a fontos, semmi más.

Ők tudják.

Amúgy nálam is elég sokan bepróbálkoznak finoman és nem finoman, láthatóan esélytelenek is (mondjuk 20 évvel idősebb nálam a pali és egy malac de teljesen mindegy a külseje) úgy is, hogy nemrég költöztünk össze a kedvesemmel. Igaz, finoman, még nem kiabálhatsz rá, nem boríthatsz asztalt, hisz ő semmi olyat ugye nem bántottalak meg... csak állok ott mint a hülye a célzásai kereszttüzében. És baromi kellemetlen.

2020. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!