Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a francért képtelen ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francért képtelen ennyi ember elmaradni a valagán?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, a csapból is a megcsalás folyik. A munkahelyemen is házas emberek szórakoznak egymással meg kacérkodnak, itt is büszkén mesélik, hogy hogyan és milyen trükkökkel lépnek félre... És ha nem lenne elég, engem is belekevernek.


Van párom, ott a profilképemen, ott a gyűrű az ujjamon, senkit sem érdekel... A munkatársam (nálam 15 évvel idősebb vén farok) is próbálkozott, közben van két gyereke meg felesége... És már vagy 3x koptattam le. Aztán mikor visszaszóltam neki, hogy milyen kár lenne, ha az asszony megtudná, még én voltam a szemét. Volt egy másik munkatársam, neki pár hónapja volt barátnője, aztán mikor ketten maradtunk, ő is odahurcolta mellém a gépét és elkezdett velem dumálni meg kekeckedni. Aztán mikor kérdeztem, hogy a csajoddal mi van, akkor ment a pampogás.

Az egyetemi szaktársaimmal néha elmegyünk sörözni és ott is van egy tag, akinek felesége meg gyerekei vannak, azzal van tele a fb, erre rárepült már minden női évfolyamtársára. Mondtam neki, hogy nem zavarja, hogy van párom és nekem a hűség az nem egy ritka pokémon? (Ismerősök vagyunk Facebookon) Erre elkezdi, hogy az életet élvezni kell. Hát a k..va anyádat azt. Komolyan nem értem ezeket az embereket.


2020. febr. 13. 13:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
43%

Fájdalom,de nem minden embernek adatik meg egy tökéletes kapcsolat,egy tökéletes párral.

Mitöbb: szinte mindegyikük szexuális élete kész katasztrófa egy más tekintetben jól működő párkapcsolatban.

Ennyi az egész. Nem kell túl gondolni

2020. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
42%
Én is úgy gondolom, hogy elsősorban magadban keresd a hibát, mert ha ennyien úgy érzik, hogy érdemes nálad próbálkozni, akkor valószínűleg úgy kommunikálsz, olyan jeleket adsz. Ha tartózkodó lennél, semmi okuk nem lenne energiát feccölni a dologba. Tarts önvizsgálatot.
2020. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

8 és 12:

1. A munkahelyemen meg sem szólalok, én vagyok a legcsöndesebb a csapatban, általában csak mosolyogva hallgatom, hogy a többiek hülyéskednek egymással. A csapatépítők és a céges bulik alók is kihúzom magam, mert nem érdekel. Egyetemre meg a munka miatt alig járok be, a sörözéseken is csak ritkán veszek részt, mert fáradt vagyok, akkor is inkább lányokkal beszélgetek vagy figyelem az eseményeket. Nem tudom, melyik levegővételem a kacérkodás vagy a túl közvetlen.

2. Ezek az emberek másoknál is ugyanúgy bepróbálkoznak általában. Nem én vagyok az egyetlen. Akkor most mindenki kihívóan viselkedik?

3. Érdekes, a szinglik értenek a szóból és amint megtudják hogy kapcsolatban vagyok, tiszteletben tartják. Nem mintha sok szingli próbálkozott volna.


De örülök, hogy én vagyok a hibás még ezért is és nekem kellene önvizsgálatot tartani. Nekem, aki jóformán nem is él társasági életet a családján és az ezer éves baráti körén kívül...

2020. febr. 13. 15:14
 14/25 anonim ***** válasza:
68%

Sose tudni mi megy a színfalak mögött: a feleség házisárkány, a barátnő uncsi, a férj egy lusta állat, stb.

Azt mindenki magából indul ki, hogy ha ő ismerkedik, akkor biztos más is ismerkedik.

Előbb-utóbb úgyis lesz valaki, aki belemegy a románcba.

2020. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%

Nézzük a másik oldalról a dolgot. Vannak emberek, akik mindent megtennének azért, hogy valaki csak egy kicsit is azt mutassa feléjük, hogy tetszik nekik.


Ez van, ha egy nő csinos, dekoratív és okos is. Légy határozottabb, amikor az ilyen vén kujonok bepróbálkoznak nálad.

2020. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
97%

Csapatépítő tréning? Kérdező, ezek szerint multinál dolgozol?

Én a helyedben utánanéznék vagy utánakérdeznék a megfelelő munkatárstól (személyzetis?), hogy a vállalatnak az általános, belső működésére vonatkozó "policy"-jában van-e olyan kitétel, hogy a vállalatnak kötelessége megvédeni a munkatársait a kollégái felől érkező zaklatásoktól.

2020. febr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
17%
13, értem, minden más témában is a többi embert szoktad hibáztatni? Az önreflexió igenis fontos.
2020. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Húgom multinál dolgozik, ő is azt mondta, azokért a beszólásokért, célzásokért, amiket az irodában kapok kollégáktól, náluk szó nélkül kirúgnak embereket.
2020. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

16, 18: köszi, ennek utána fogok nézni. Nem is tudtam, hogy létezhet ilyesféle megszabás, de jó felvetésnek tűnik. :)


17: mindenért te sem okolhatsz engem, nem gondolod? Vannak helyzetek, amikor az ember csak annyit hibázik, hogy létezik és nem vérbunkó nekifutásból.

2020. febr. 13. 16:13
 20/25 anonim ***** válasza:
28%
Milyen mindenért? Arra hívtam fel a figyelmed, hogy először magadba nézz, ha mindig ugyanabba a reakcióba futsz. Ez a hasznos és célravezető minden esetben. Ha meg benned nincs hiba, akkor meg lépj tovább a dolgon... Nem értem miért jó háborogni, meg másokkal foglalkozni.
2020. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!