Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a megcsalásról?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt lelki mélyponton voltam. A párom miatt. Féltékeny voltam, és attól tartottam, hogy meg akar csalni. Interneten kommunikáltunk, mert akkor még nem éltünk együtt, és passzívnak éreztem, nekem úgy tűnt, hogy nem érdekli, mi van velem.

Az lett a vége, hogy bevettem egy csomó nyugtatót, teljesen kiborultam, már órák óta zokogtam.

Írtam neki egy kétségbeesett üzenetet, hogy nagyon rosszul vagyok, teljesen ki vagyok borulva, a segítségét kérem, és azt sem tudom, hogy eddig hány gyógyszert vettem be. Nem vagyok rá dühös, nem akarok sem kiabálni, sem veszekedni, csak aggódom. Szeretném, ha megnyugtatna, csak ennyit kérek.

Ő ezekre nem reagált. Nem kérdezte, hogy hogy vagyok, nem érdeklődött. 15-30-45 perces késésekkel válaszolt, pedig máskor azonnal szokott (állandóan elérhető).

Annyit írt csak, hogy szeret, és majd hív.

Egy évvel később derült ki (tegnap), hogy valójában mi történt:

Azért nem ért rá válaszolni, mert épp megcsalni ment. Kimondottan szexelni ment fel egy emberhez, akinek ott helyben négyszer tette fel a kérdést, hogy lenne-e kedve hozzá. Az illető elutasította. Neki nem kellett. Nekem viszont kellett volna. Én tiszta szívemből szerelmes voltam belé. Sőt, ez a mai napig is így van.

Amikor tegnap felidéztük ezt a történetet, és visszanéztük az összes aznapi üzenetet, megkérdeztem a páromat, hogy szerinte ez milyen viselkedés, hogyan tehette velem ezt pont abban az állapotban? Miért nem volt benne legalább több emberség, hogy ha már mindenképp megcsalni ment, akkor legalább megnyugtathatott volna, érdeklődhetett volna, hogy hogy vagyok. Szerintem nemcsak mint a párját, vagy mint férfit, de ezzel az egésszel emberi mivoltomban alázott meg.

Erre most ő azt mondta, hogy szerinte is „undorító az ilyen viselkedés”, és hogy „sajnálja”.

Szerintetek ez elegendő válasz? Érezzem úgy, hogy „egy-egy”? Most már így minden oké?

Hozzáteszem: nem hiszek az erőszakban, nem fogok reagálni az olyan ötletekre, hogy „pofozd fel” stb... De akkor sem érzem fair-nek, hogy ennyivel elintézzünk egy ilyen történetet.

Ja, ami még ide tartozik: én mindig hűséges voltam hozzá. Ő viszont másokkal is megcsalt. Tehát nem ez volt az egyetlen ilyen eset. Csak talán ez volt (eddig) a legkegyetlenebb mind közül.


2020. febr. 13. 08:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz lenne a történet (szerintem nem), akkor volt egy netes kapcsolatod. Hát még jó, hogy inkább a valóságban élt a csaj és hús vér emberekkel volt kapcsolata, nem pedig a facebookon... az más kérdés, hogy 32 pasi kicsit sok, de ha mondjuk az aktud volt 32 mondjuk 2-4 emberrel, akkor nincs semmi gond.
2020. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
89%

Gratulalok ennek a cafkanak!Mas egesz eletebennem fekszik le par embernel tobbel,ez meg fiatal,es 32 el csalta a parjat?!

ez mar koros!

Nekem egy ferfi volt az eletemben ,a ferjem,es sose csaltam meg,pedig 52 vagyok!


Undorito a csaj,es a tortenet se semmi!

2020. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó isten gyere le..
2020. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, akkor sürgősen menjetek mindketten nemibeteg gondozóba kivizsgálásra meg pszichológushoz.
2020. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
ilyen nincs...
2020. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
És bammeg beregisztrál egy új fiókot, h a kérdése alá írkáljon... 🤯🤯🤯 Agyam eldobom...
2020. febr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Könyvet írsz és itt teszteled mennyire hihető a stori?

2020. febr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt remélem ez csak kamu.

Másrészt ha mégsem, akkor szerintem is szükséges lehet szakember bevonása, méghozzá urológusé. Villám gyorsan köttesd el magad, nehogy szaporodjatok kérlek. Két ilyen beteg ember bőven elég erre a világra. Más szakterülettel foglalkozó szakember bevonásának nem látom értelmét. Hiszen már kezeli a kérdezőt egy pszichiáter (aki az említett nyugtatót felírta) és láthatóan nem tud érte többet tenni.

2020. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!