Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a megcsalásról?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt lelki mélyponton voltam. A párom miatt. Féltékeny voltam, és attól tartottam, hogy meg akar csalni. Interneten kommunikáltunk, mert akkor még nem éltünk együtt, és passzívnak éreztem, nekem úgy tűnt, hogy nem érdekli, mi van velem.

Az lett a vége, hogy bevettem egy csomó nyugtatót, teljesen kiborultam, már órák óta zokogtam.

Írtam neki egy kétségbeesett üzenetet, hogy nagyon rosszul vagyok, teljesen ki vagyok borulva, a segítségét kérem, és azt sem tudom, hogy eddig hány gyógyszert vettem be. Nem vagyok rá dühös, nem akarok sem kiabálni, sem veszekedni, csak aggódom. Szeretném, ha megnyugtatna, csak ennyit kérek.

Ő ezekre nem reagált. Nem kérdezte, hogy hogy vagyok, nem érdeklődött. 15-30-45 perces késésekkel válaszolt, pedig máskor azonnal szokott (állandóan elérhető).

Annyit írt csak, hogy szeret, és majd hív.

Egy évvel később derült ki (tegnap), hogy valójában mi történt:

Azért nem ért rá válaszolni, mert épp megcsalni ment. Kimondottan szexelni ment fel egy emberhez, akinek ott helyben négyszer tette fel a kérdést, hogy lenne-e kedve hozzá. Az illető elutasította. Neki nem kellett. Nekem viszont kellett volna. Én tiszta szívemből szerelmes voltam belé. Sőt, ez a mai napig is így van.

Amikor tegnap felidéztük ezt a történetet, és visszanéztük az összes aznapi üzenetet, megkérdeztem a páromat, hogy szerinte ez milyen viselkedés, hogyan tehette velem ezt pont abban az állapotban? Miért nem volt benne legalább több emberség, hogy ha már mindenképp megcsalni ment, akkor legalább megnyugtathatott volna, érdeklődhetett volna, hogy hogy vagyok. Szerintem nemcsak mint a párját, vagy mint férfit, de ezzel az egésszel emberi mivoltomban alázott meg.

Erre most ő azt mondta, hogy szerinte is „undorító az ilyen viselkedés”, és hogy „sajnálja”.

Szerintetek ez elegendő válasz? Érezzem úgy, hogy „egy-egy”? Most már így minden oké?

Hozzáteszem: nem hiszek az erőszakban, nem fogok reagálni az olyan ötletekre, hogy „pofozd fel” stb... De akkor sem érzem fair-nek, hogy ennyivel elintézzünk egy ilyen történetet.

Ja, ami még ide tartozik: én mindig hűséges voltam hozzá. Ő viszont másokkal is megcsalt. Tehát nem ez volt az egyetlen ilyen eset. Csak talán ez volt (eddig) a legkegyetlenebb mind közül.


2020. febr. 13. 08:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező beteg, többféle szempontból is. Nem való neki kapcsolat, amíg nem rendezi az alacsony önbizalmát.


A párja csak szimplán egy gerinctelen féreg.


Valahogy az ilyenek mindig egymásra találnak, és a maguk módján még szeretik is egymást, ő dolguk. Csak gyerekük ne szülessen soha, mert olyan lelki nyomorék lesz, mint az apja, és olyan erkölcstelen, romlott, mint az anyja.

2020. febr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%
Be ne vegyétek már. Ez csak egy újabb incel, aki ezúttal saját magával beszélget.
2020. febr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 acelsziv ***** válasza:
92%

Ja, mert pont ide jön egy "pár" és egymást igazolgatják.

Ekkora büdös kamugépeket...

2020. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%
Ez valami skizofrén monodráma?
2020. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
93%

Nehogy szakítsatok.

Ti igenis egymashoz illetek, tökéletes pár vagytok :)

Gyereket vállalni nem szabad !

2020. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, menj el szakemberhez,semmi önbecsülésed.

Belül te érezted, hogy nem megbízható a párod, azért féltékenykedtél, azért haldokoltál belülről.

Az exed meg szintén menjen szakemberhez és vizsgálja végig, miért is kell neki sorozatosan a visszaigazolás 2 forintot nem érő emberektől inkább, meg hogy miért jó ez az életforma, amit tolt.

Ennyi a véleményem az egészről.

31n

2020. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
98%

#2 vagyok. Azt hittem, te vagy a nő, ilyen undorító hisztit még nem láttam "férfitól" mint amit te itt csinálsz. A válaszomban leírtakat fenntartom, csak cseréld ki benne fejben a nemeket.

Még nevetségesebb vagy mint gondoltalak :D beregisztrálsz egy másik fiókot, hogy önmagadat igazold, te "csodálatos férfi" :D Tényleg keress orvosi segítséget, mielőtt késő lesz.

2020. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolom úgy hogy a megcsalást meg lehet úgy bocsátani hogy utána folytatodjon a kapcsolat. Emberileg lehet képes lennék rá mert az embert hibázik de a kapcsolatot sose tudnám folytatni.

Szóval én már rég kidobtam volna.

De!

Azt azért hozzák kell tenni hogy a te viselkedésed és a beteges féltékenységed sem normális.

Én olyan emberrel sem lennék együtt aki ennyire betegesen féltékeny és gyógyszereket szed be ennek a "megoldásaként". Az ilyesmi sosem megoldás.

Mindkettőtök hibázott, bizalom szerintem oda, én nem folytatnám...

2020. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz elhinni hogy itt nem egy unatkozó hülye gyerek trollkodik. De tegyük fel igaz az egész. Ez esetben megérdemli tej egymást. Ugyanolyan rohadt beteg mindkettőtök.
2020. febr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Az is borzalmas ha valakit egyszer megcsalnak egy valakivel. De 32 emberrel rendszeresen??????


Amúgy mi volt az a varázslatos pillanat ami miatt megváltozott ?

Hogy már sajnálja hogy miket tett és hogy már "nem tesz" ilyeneket??


Amugy hagyd el és keres tényleg orvost mert az amilyen állapotban vagy az nem egészséges(ezt nem bántásból mondom hanem mert tényleg nem az)


Kérdéseimre várom a válszt. Csak mert ez kb agymütét jelegű változás.

2020. febr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!