Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek párja van megbeszeltük, hogy ezen változtatni nem akarunk, csak szex.

Az utóbbi időben viszont elkezdte mondani, hogy hiányzok neki, szex közben azt mondta hogy benne ilyenkor kavarognak az érzések, és mindig van összebújás és beszélgetés is,puszilgat, erősen ölelget ilyenkor.

Én megmondtam, hogy ha érzések lesznek valamelyikünk részéről, én lépek.

Miért csinálja ezt?


2020. febr. 7. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Emberből van. Miért meglepő ez? Nem mindenki képes szétválasztani a húst a szívtől. Elég hasadtnak kell lenni hozzá, hogy evés-alvás szintre degradálja valaki a szexet.
2020. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"összebújás és beszélgetés is,puszilgat"

Ez egyértelműen érzelmet jelent.

2020. febr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván igen, de hogy ha előre gondolkodtál volna , akkor rá jöhettél volna, hogy a szexkapcsolatok mindig zsákutcák, csak azt nem tudod amikor belemész, hogy milyen hosszú... előbb utóbb ugyanis menthetetlenül ez a vége!
2020. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!