Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon mit érezhet vagy gondolh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érezhet vagy gondolhat, akarhat?

Figyelt kérdés

Üdv!

Harmadik fél vagyok. A férfi 16 évvel idősebb nálam. Van barátnője 4 hónapja. Mégis kikezdett velem és én vele.

Elég érdekes a viszonyunk.

Úgy viselkedik sokszor mintha valóban a barátnője lennék. Kedveskedik, verseket ír nekem stb.

Kérdeztem tőle, hogy miért csalja meg a baratnőjét. Erre azt válaszolta, hogy azért mert nincs szex köztük, mert a lány még nincs rá kész.

Ezzel csak az a baj, hogy mi sem fekszünk le egymással, azaz nincs aktus. O pontosan tudta meg mielott elkezdődött volna köztünk bármi is, hogy még szűz vagyok, mégis belement. Erre azt valaszolta, hogy azért mert akkor már tulságosan megkedvelt ahhoz, hogy ez zavarja őt.

Azóta közöltem vele, hogy amig baratnője van, biztosan nem fogunk szexelni. Ezek után sem változott a viselkedése.

Egyébkent, ha a baratnője feljön szóba, akkor mindig olyan kedvesen beszél róla és azt mondja szereti, de nem szerelmes.

A multkor csak úgy random megkerdezte, hogy mi van akkor ha egymasba szeretunk.

Én mondtam neki, hogy nem feltetlenul tudnam vele elkepzelni a jovomet. Erre o felhaborodott.

Folyamatosan felhozza, hogy mi lenne velunk kesobb, meg hogy eltudna velem kepzelni és hasonlok. De az én ezt nem erzem.

Ha talalkozunk valahol, mindig felcsillan a szeme, ha meglat és megvaltozik az egesz tekintete, hangszine.


Felmerul bennem a kerdes, hogy miért csinálja ezt, viselkedik így, ha van párja és tudja amit tud.

Nekem oszintenek tunik a gondoskodasa meg a szavai is, de akkor sem ertem.

Azon gondolkozok, hogy kozlom vele azt, hogy hagyjuk egymast és ha valoban úgy erzi mukodhet akkor engem megtalal, dd úgy hogy nincs parja.


Mit gondoltok errol az egesz helyzetrol?



2018. nov. 29. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél harmadik. Az jó, hogy nem fekszel le vele, ehhez tartsd is magad.

A leírás alapján egy dörzsölt játékossal van dolgod, aki a lassú víz partot mos elvét követi.

Küldd el inkább, majd ha szabad lesz, akkor jöjjön. Vagy inkább ne. Ha veled megcsal valakit, akkor téged is meg fog csalni valakivel.

2018. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Vajon mit érezhet vagy gondolhat, akarhat?"


Szexet, veled.


A válasz ennyire egyszerű, de erre már te is rájöhettél. A "harmadik fél" egy kapcsolatban az esetek 99%-ban szex miatt van. Attól hogy ő ezt szép lassan szerzi meg tőled, attól nem változik semmi.


Ráadásul állításod szerint azért van veled, mert a barátnője nem szexel vele... Elég egyértelmű, hogy mit szeretne tőled.

2018. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Aktus nincs, de más van?

Tudja, hogy úgy is meg fog dugni.

2018. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Csak szex nincs, de más van, mi? Az is több, mint amit otthon megkap. Van egy otthon, aki biztosabb pont neki a jövőre való tekintettel, amíg meg nem adja meg magát, ott vagy te, aki csak erre jó. És te hány éves lennél? Mert ehhez nem kellett sok ész, ne haragudj.
2018. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kitudja hány szüz lányt tartogat talomba,aztán csak vár és sorba mehet konzervnyitókra.Lehet ez a mániája.
2018. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy nehogy lefeküdj vele! Ez a nincs szex köztünk egy DUMA! Amit a kiscsajok bevesznek! Játszik veled is meg a másikkal is.. Verset ír? Jaaaaj! Hahahaha! Az idösebb pasiknak can már tapasztalatacés tudják mitöl döglik az ilyen kiscsaj mint te!! Ne hagyd magad hogy szórakozzanak veled! Egy vén majom hozzád képest! Csak az egoját fényezné hogy egy szüz kiscsaj oda adta magát neki! Koptasd le! Csáó te vén f asz!
2018. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!