Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet, gondolhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet, gondolhat?

Figyelt kérdés
Elmondtam egy lánynak, hogy szeretem. Akkor csak mosolygott, és azt mondta, megbeszéljük még. Azóta jó pár hét eltelt, és elég feltűnően kerül, mintha soha nem is ismertük volna egymást. Próbáltam beszélni vele (nem szemtől szembe), de az üzenetekre sem válaszol. Pár ismerőstől hallom, hogy a lányoknál folyamatosan ez a téma. Meg akarok próbálni személyesen beszélni vele, de szinte egymásra sem merünk nézni. Mit tehetnék? Nagyon úgy tűnik, hogy nem érdeklem, pedig előtte nagyon úgy tűnt, hogy Ő is érez valamit, ha mást nem, barátságot. Lehetséges, hogy a barátnői befolyásolják?
2014. márc. 21. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Éretlen, gyerekes viselkedésű lány....nem foglalkoznék vele, nem komoly kapcsolatra való :)
2014. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy ismertem meg, mint egy érett gondolkodású, őszinte lányt. Tényleg kitűnt a tömegből, részben ez is fogott meg benne. :/
2014. márc. 21. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:
úgy tűnik tévedtél... ha ezek után arra se képes hogy legalább a szemedbe mondja hogy nem akar semmit csak kerülget akkor ennyit ér...
2014. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az hogy te valakit hogy ismertél meg az egy dolog. Hidd el tapasztalatból mondom hogy hosszú évek, évtizedek alatt se vagy képes megismerni egy embert nem pár beszélgetés, találkozás alkalmával :) 1-es voltam
2014. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekled. Mgmondani gyáva, így próbál lerázni...
2014. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Látszik rajta, hogy rosszkedvű, zavarodott.
2014. márc. 21. 12:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Veszett fejsze nyele!
2014. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
14 eves lany vagyok es szerintem csak osszezavarodott...en is mar (meg a baratnoim is) elgondolkodtunk mar nem is egyszer azon, hogy ha a kiszemeltunk megkerdezne h lennek-e a baratnoje elsore en is elbizonytalanodnek...lehet o is igy van vele...de szerintem menj oda hozza es beszeld meg vele....:) sok sikert.:)
2014. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"megbeszéljük még"=finom lekezelés. nem fontos, nem sürgős ügy. lehet, hogy addig jó volt veled lennie, míg nem voltál "fenyegetés" rá nézve, azaz nem akartál kapcsolatot. egy csomó embernek lehet élvezni úgy a társaságát, hogy nem tetszik.
2014. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!