Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas pasiba vagyok szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas pasiba vagyok szerelmes? Érezhet irántam valamit? SOS

Figyelt kérdés

Kérem csak olyan írjon aki nem ítél el.

Szóval van egy 5 éves kapcsolatom. 14 éves voltam, a párom 19. Ő volt nekem az első. Őt is szeretem.

Meg van egy kollegám. Nem találkozunk minden nap, csak 3 hetente. Mindketten nagyon tegszunk a masiknak, ez teljesen egyértelmű. Viszont én már lassan ott tartok hogy kezdek belé szeretni, pedig még egy ölelés sem volt. Csak flört, összenézés, smsek.

Barátom megtudta miket beszélgettünk, és én őt választottam. Ez volt fél éve. Megmondtam a kollegámnak hogy hagyjon, ne irogasson szeretem a barátom stb. Azóta is ír folyamatosan pedig én semmire nem válaszolok csak munkára. Kb 2 naponta ír.

Most volt céges bulink, ahol berúgtunk, és majdnem csókolóztunk, de nem történt semmi.. Erre megjelent tegnap a munkahelyemen. De ott is nagyon látványosan odavolt értem.

A kollegám utána finoman megjegyezte hogy mindenki észrevette és hogy le ne merjek vele feküdni stb... persze tagadtam hogy tetszene, azt mondtam ő akar tőlem vmit de én tőle semmit..

Persze ma írt, hogy nem tud nem rám gondolni, nem bírja ki ha nem nézhet rám, ha nem írhat. De mondtam neki hogy mindkettőnknek nagy vesztenivalója van így lesz a legjobb. Erre azt írta hogy nagy önzőség lenne ha olyat tenni ami nekem rosszat okoz ezért abbahagyja. Szerintetek csak a szex érdekelheti vagy esetleg ő is többet érez irántam?

Nem vagyok naiv, tudom hogy soha nem hagyná el értem a biztonságot, de akkor is érdekelne hogy ti mit tennétek???



#Hazaspasi
2017. dec. 22. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Undorítóak vagytok.
2017. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Figyu. Ez nem életképes de ezt te is vágod. Itt nem csak ti vesztenétek sokat hanem más emberek is sérülnének lelkileg (a gyerek/ek a legjobban ha vannak).

Aztán meg mit vársz egy olyan f@$zitól akinek sem a gyűrű sem a gyerek nem tudott megálljt parancsolni?

2017. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi ebben az undorito? Az hogy semmi nem volt meg koztunk? Meg hogy 6000x atgondolunk mindent?
2017. dec. 22. 19:34
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Az az undorító,hogy van párod, de belemész a flörtbe, meg összenézésekbe, holott párod van ÉS NEKI IS!?

Aztán bepiáltál,ahol majdnem csókolóztál vele.

És a leírás alapján még mindig csak egy 19 éves kis libuska vagy, aki nőnek képzeli magát.

2017. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Úgyis alá fogsz feküdni.
2017. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem szereted a barátod! Ez már csak megszokás, első kapcsolat.

Te is bevetted a szokásos, jaj sz*r a házasságom blablabla dumát.

2017. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha te sem tudod, mi honnan tudnánk. Az a helyzet, hogy bármi lehet. Az csak a végén derül ki, ha lesz valami.
2017. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Családja is van?
2017. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha jól értem mind a ketten épp beláttátok, hogy felejtős.


Akkor ennyi és így van az jól.

2017. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Hogy érezhet-e? Egészen biztos, mert férfi. :-)

A kérdés: megtenne-e érted bármit, hozna-e valami áldozatot, esetleg vállalna-e felelősséget érted. Tedd próbára! pl. te otthon elmondtál mindent, és ő jön. Nagyon kíváncsi vagyok, milyen fejet vágna. Vagy szeretnél tőle gyereket. A legtöbb nagyon szerelmes férfi ilyenkor úgy eltűnik, hogy nem is látod többet. Amúgy sajnálom a párodat annak ellenére is, hogy szerencsés, mert még testileg nem csaltad meg. Mert nem vagy vele őszinte, amiből az következik, hogy valójában nem szereted.

2017. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!