Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem inkább szakitottal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem inkább szakitottal?

Figyelt kérdés

Lejjebb volt egy kérdés, hogy miért csaltatok meg a párotokat. Véletlenül sem török pálcát senki fölött, nem azért jött létre ez a kérdés.

Nem volt jó a szex, sok vita, nem figyelt rám, stb. A megcsalas helyett miért nem szakitottatok inkább a párotokkal?


2020. jan. 28. 16:19
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Nőknél: mert így lehet hibáztatni a másikat, hogy miatta kényszerült a megcsalásra, nem pedig azért mert ő maga egy hernyó. Ha szakítana előtte, kit hibáztathatna sanyarú és unalmas életéért? Szeretik a felelősséget rányomni a párjukra, megbánás helyett még kikérik maguknak, hogy miattuk történt, a párjuknak kell igyekezni, hogy vele maradjon. Ha szerelmes is a nő, akkor pedig már költözik is össze az új partnerével. Viszi a gyereket, autót, ami mozdítható. Addig nem engedi el az egyik pasit, amig nem biztos a másik. A férfiak nem problémáznak ennyit, kivéve ha van közös gyerekük is a párjukkal, akkor a családjukat nem akarják elhagyni, mert azért jó ha valaki főz, mos rájuk és melegíti az ágyukat. De hóditani kell, mert erről érzik magukat alfahímnek. Ilyen egyszerű. Pénz, megszokás érdekek miatt.
2021. jún. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem figyelt rám, jó volt a szex, de beszéltem hozzá bármikor, és ő soha nem tudta, hogy miről beszélek. Kb kettő percre is képtelen volt rám figyelni, pedig nem csesztettem őt minden hülyeséggel. Közel lakott, mégis keveset találkoztunk, nem áldozott rám több időt, pedig nem tanult, és nem dolgozott, egész nap otthon volt. Megmondtam neki többször is, hogy ez nem párkapcsolat, maximum szexkapcsolat, ő erősödött, hogy igenis ez kapcsolat. Megkérdeztem, hogy hogy viselné, ha megcsalnàm, azt válaszolta, hogy "leszarom". Így hát megtettem. Rá nem sokra dobtam. A szex tényleg nagyon jó volt vele, de valódi kapcsolatra alkalmatlan volt. Sajnálom. Ha figyelt volna rám, én nem csaltam volna meg, jól ellettünk volna. Én igyekeztem, hogy többet beszéljünk, többet találkozzunk, ő viszont "soha nem ért rá". Ja, ráadásként alig beszéltünk írásban is, heti egyszer írt, hogy "tali?". Hívni soha nem hívott. Abszolút nem érdekelte az sem, hogy velem mi történt egész héten, vagy aznap, vagy akármi. Elmentem vizsgázni, és annyit nem kérdezett hogy hogy ment. Azt mondta, hogy számára ilyen egy komoly párkapcsolat, és hogy ő engem szeret.

Na, ez így számomra viszont nem volt kapcsolat. Találtam olyat, aki egy nap alatt többet figyelt rám, mint ő egész idő alatt, és hát megtörtént az is. Tudom, féreg vagyok, de ezek után nyilván dobtam őt, nagyon könyörgött, hogy ne dobjam, de nem bírtam a szemébe nézni mindezek után.

2021. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!