Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem inkább szakitottal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem inkább szakitottal?

Figyelt kérdés

Lejjebb volt egy kérdés, hogy miért csaltatok meg a párotokat. Véletlenül sem török pálcát senki fölött, nem azért jött létre ez a kérdés.

Nem volt jó a szex, sok vita, nem figyelt rám, stb. A megcsalas helyett miért nem szakitottatok inkább a párotokkal?


2020. jan. 28. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam ebben a cipőben, de jellemzően: sok évet nem akarják kidobni, félnek az újrakezdéstől, gyerekek, anyagi dolgok, megszokás.
2020. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

Miért nem minden ember gazdag, ez kb ilyen kérdés. Lehet tudni mi lenne mindenkinek a jó, de nem mindig kivitelezhető.


Például nem akarsz egy szakítással összetörni vkit, vagy épp attól hogy megkívánsz mást is, szereted azt az illetőt akivel együtt vagy. Sok dologra indok lehet.

2020. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert azzal, hogy megcsalod, nem töröd össze?
2020. jan. 28. 16:30
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

Ha csak félrekefél az ember fia:a szeretett nő féltékenységből hajlamos belehúzni a kapcsolat rá eső részében.

Mindig nagy dilemma,de amikor az építi le az önbizalmunkat akitől támogatást várnánk,muszáj megtenni.

2020. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

,,vagy épp attól hogy megkívánsz mást is, szereted azt az illetőt akivel együtt vagy. "


Ilyenkor kap el a hányinger...

2020. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek a kérdezōvel amúgy, de úgy gondolom, hogy bármilyen furcsa is, de léteznek olyan emberek, akiknek jobban fáj a szakítás, mint a megcsalás és képesek megbocsájtani a hūtlen félnek és nem akarják elveszíteni ōt. Ennek többek közt talán az lehet az oka, hogy fél az egyedülléttōl, nehezen ismerkedik, nehezen talál szeretō társat, ha összejön valaki, ahhoz ragaszkodik, akár elnézō lesz vele, abban a tudatban, hogy nem talál mást.


Konkrétan ismerek olyant a környezetemben, aki tudott a házastársa hūtlenségérōl, mégis vele maradt, nem hagyta el. Nem nevezném példamutatónak a házasságukat, de nem is akarok ítélkezni, fōleg úgy, hogy gyerekeik vannak, akiknek rossz lett volna, ha ōk elválnak. A szakítás biztos könnyebben kivitelezhetō, mint egy ilyen válás, mivel házas sem vagyok, nem kívánok beleszólni, okoskodni.


Számomra az igazán elítélendō dolog az, ha valakinek būntudata sincs ilyen helyzetben és olyan stílusban beszél róla, mint “miért ne csalnám meg a párom? hiszen az nekem jó”. Nem mondom, hogy kövezzék meg azt, aki hūtlen, viszont akinek lelkiismerete sincs ilyen helyzetben, az megérdemelné. Amikor olyan kérdéseket olvasok ezen az oldalon, ahol a hūtlen partner önigazolásokat akar kapni arra, hogy helyesen cselekedik, akkor kerülget a hányinger.

2020. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Itt most nem a megcsalt félhez szólt a kérdésem, hanem a megcsalohoz. Fogalmam sincs, egy megcsalást hogy lehet megbocsajtani, természetesen nem tudhatom pontosan mi történt másoknál..
2020. jan. 28. 17:23
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező miért vársz őszinteséget attól, aki a hűségre is képtelen ?


,,de nem is akarok ítélkezni, fōleg úgy, hogy gyerekeik vannak, akiknek rossz lett volna, ha ōk elválnak"


Nekem a szüleim együtt maradtak. Mindig éreztem, hogy valami nem ok köztük. Nem fogom elfelejteni a pillanatot, amikor a saját szememmel láttam a szeretett apámat egy másik nőt d*gni. Pedig esküszöm az én anyukám kitette a szívét lelkét a családért, és nem elfogultságból de annyira szép nő volt ,és igényes, hogy még én is megirigyelhetném hiába fiatalabb vagyok.

Bár elváltak volna. Gondoltam én. Aztán velem :) is ugyanez történt. És én sem tudtam elválni. Aztán engem hagytak el.

Nem vagyunk egyformák, nem ítélkezni akarok. De. Számomra nincs indoka a megcsalásnak.


Kérdésedre nagyon egyszerű a válasz. Gerinctelenek. Nem kell ezt finomítgatni meg mentegetni itt senkit. Aki megcsal gerinctelen.

2020. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jogos kérdés. Sajnos nem lehet rá érdemi választ adni... Talán az ösztönök felülírták az észt.
2020. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem csaltam meg az aktuális páromat, de sajnos az utolsó pasim elég elviselhetetlen volt. Nem tett a kapcsolatba semmit, és mégis elvárt tőlem mindent, olyan dolgokat is, amik teljesen abszurdak. Az ágyban meg hát nulla volt a kezdetektől, ez van. Mégsem csaltam meg, de volt egy férfi akivel írogattam, és amikor már kiábrándultam a páromból, és érzéseket tápláltam a másik férfi iránt kiléptem a kapcsolatból. Tehát mondhatni itt már érzelmileg megcsaltam, csak fizikailag nem, az érzelmeket pedig nem mi irányítjuk.
2020. jan. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!