Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lépjek ezen túl, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ezen túl, mit tegyek vagy mit tegyünk ahoz h a bizalmamat ujra vissza tudja szerezni. Nem tudom hogy most inkabb az kene hogy ne lassam egy ideig vagy ha talalkoznank es hatha idovel elmulik ez az érzés?

Figyelt kérdés
Több mint 2 évig voltam egy lánnyal, de szakított velem. Kezdtem kiszeretni belőle de újra elkezdtünk beszélgetni megbeszéltük h próbáljuk újra találkozgassunk, kezdjünk elölről mindent. Kiderült hogy ez alatt az idő alatt ő lefeküdt egy sráccal 3x is. Tudom hogy nem voltunk vegülis együtt de borzasztóan fáj. Szeretem es próbálja jóvá tenni ezt az egészet de egyszerűen haragszom rá és csalódtam benne. De mivel szeretem probálnék ezen túl lépni de nem tudom hogyan. Valaki aki átélte már ezt de még ezek után is eselyt akart adni a masiknak mint ahogy en hogyan tudta ezt feldolgozni, mert most perpillanat hozza se tudok nyúlni. De viszont hiányzik.
2019. okt. 6. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod magadban rendezni, hogy akkor történt, amikor nem voltatok együtt, tehát nem megcsalt, akkor felesleges újra kezdeni. A bizalom elhatározás kérdése, és addig tart, amíg ezt el nem játsszák, ő nem ezt tette. Az meg vicces, hogy ezt úgy rendeznéd, hogy nem találkoztok, akkor elmúlik ez az érzésed, mert akkor mikor akarod újrakezdeni, egy év múlva, amikor már rég mással van együtt?
2019. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltatok együtt amikor lefeküdt azzal a másikkal.Ha ezen nem tudsz túllépni ,akkor jobb ha végleg szakitotok.Ez a "ne lássam egy ideig"nem fog semmit megoldani.
2019. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem voltatok együtt, nincs okod haragudni rá. Lépj túl rajta.
2019. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Savlekotő ***** válasza:
Engedjétek el egymást.. Max megszokásból nem éri meg időt húzni,keresett jobbat nem talált ezért most te is jo leszel addig amíg megint nem talál vmi jobb szerűt. Ez egy sima hézagtöltő kapcsolat..
2019. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen de megbeszéltük h egyikünk se kavar ugymond az ujra kezdes alatt senkivel.
2019. okt. 6. 14:32
 6/8 Savlekotő ***** válasza:
Te hat akkor kavart mikor újra kezdtétek,ergo már együtt voltatok megint,akkor simán megcsalt, akkor milyen bizalmat akartok vissza szerezni,ez így kuka..
2019. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi keresnivalója ennek a kérdésnek a megcsalás topikban. Szakított veled, korrekt volt. Lett neki más, te meg utána visszanyafogtad magad.


Ez nem megcsalás. Persze "hisztis pots" topik nincs.

2019. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 évvel ezelőtt ugyan így voltam. Volt egy srác 1,5 évig nagyon szerelmesek, boldogok voltunk tényleg szuperül ment minden, majd történt egy nagyobb vita, szünetet tartottunk és ő ez idő alatt lefeküdt más lánnyal. Utána ki békültünk, elmondott mindent mi történt, becsültem benne, hogy őszinte volt, hozott egy hatalmas csokor rózsát, gondoltam adok neki esélyt. 1 hétig bírtam... csak arra gondoltam mit csinálhattak a másik lánnyal stb. Szakítottunk, ő rá 2 hónapra összejött azzal a lánnyal és azóta is együtt vannak, és 2,5 éve én is boldog kapcsolatban vagyok... szóval fel a fejjel! :)
2019. okt. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!