Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megcsal a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal a férjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Karácsonyi sütés, főzés közben tűnt fel, hogy párom gyakran eltűnik mellőlem a nappaliból. Aztán azt vettem észre, hogy a mosdóból távozva zsebében a telefon. Kezdett zavarni..egyre jobban. Közben figyelem ugye. Sok a túlóra + üzleti út. Elkezdett konditerembe járni és szőrtelenít. Egyszer azt veszem észre, hogy sokkal türelmesebb, mint volt, máskor magába fordul érthetetlenül. Telefonját mindig is féltette, ebben nincs változás.

Tudom, hogy egyértelmű is lehetne, hogy van valakije, vagy talán véletlen egybeesések?


Szerintetek?


2020. jan. 25. 18:45
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Az egész testét szőrtelenít, vagy nyirja.

Szex van, kivéve, ha lehangolt. Fura, akkor hiába kérdezem mi a baj, semmi választ nem mond. Egyszerűen nem szól semmit, szomorú.

2020. jan. 25. 21:17
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
Akkor szerintem igen.
2020. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús.Figyelj oda!
2020. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

"karácsony egy hónapja volt"


Uh, vigyázzatok, egy zsenivel van dolgunk. 🤭🤭


Szerintem sajnos egyértelmű...

2020. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Rockarc ***** válasza:
88%

Eloszor egy megerzes, utana eszreveszed a jeleket, idovel le is fog bukni, hacsak nem rejtegeti annyira, hogy elobb kivagod, mint lebukjon. Igazabol ezzel a viselkedessel is tonkreteszi a kapcsolatotokat, mert brutalisan rombolja a bizalmat. Ha megcsal, ha nem, a vegehez kozelitetek.


Privat velemenyem szerint megcsal. Ha mar kiszurod, hogy valami nem stimmel es tudatositani tudod a jeleket is, az nem a veletlen muve. Legalabbis 100-bol 99* nem, abban az egy esetben meg lehet van valami banalis magyarazat ra, de aki ket labbal all a foldon, nem az 1%-nak hisz.


43F

2020. jan. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megcsal. Nálunk ugyanezek a jelek voltak,szex is volt. Sajnos utólag kiderült,hogy szeretője volt.
2020. jan. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"Az egész testét szőrtelenít, vagy nyirja.


Szex van, kivéve, ha lehangolt. Fura, akkor hiába kérdezem mi a baj, semmi választ nem mond. Egyszerűen nem szól semmit, szomorú."



Ha belegondolok, hogy ez az én páromra is áll... De nálunk ő a nő és ez így természetes.

Mondjuk ő attól szomorú, hogy azt hiszi, hogy meg akarom csalni.


Féltékeny vagy? Mármint alapból?

Mert én addig kint hagytam a telefonomat, be voltam lépve FB-ba, amíg észre nem vettem, hogy minden lány ismerősömet figyeli. Minden lánynak írt hozzászólást, like-ot ki meg kellett magyaráznom.

Jobb a békesség, nem láthatja az ismerőseimet, a telefonom mindig nálam van. Persze ettől csak féltékenyebb lesz, de teremtette ezt a helyzetet.

2020. jan. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Valahogy megpróbálom majd kideríteni, hogy mi a baj, ill. tényleg van e valaki más.
2020. jan. 27. 07:46
 19/19 anonim ***** válasza:
Várjuk a fejleményeket.
2020. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!