Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek tényleg úgy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg úgy van hogy aki megcsalt, újra meg fog?

Figyelt kérdés
Szeretnék az ellenkezőjében hinni. De a megbánást sem látom raja igazan...Teljesen kivagyok, Ő csalt meg és még én reménykedek abban hogy ez menthető
2020. jan. 23. 19:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%

Mikor fogjátok fel, hogy nem mindig az évek számítanak.


Soha többé nem tudnék megbízni benne akármilyen is lenne.

2020. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Rockarc ***** válasza:
100%

Jellem kerdese a megcsalas. Ha egyszer megtette, akkor neki ilyen a jelleme. Az, hogy lebukott, vagy nem jott be neki, az nem azt jelenti, hogy soha tobbe nem probalja meg. Ha lesz lehetosege, akkor megint megteszi. Nem is erti egyebkent, hogy mit okozott ezzel, hogy ez miert baj. Ezert nem is fogja visszafogni magat maskor sem, szerinte ez normalis, csak kell egy jo indok hozza.


Akik azzal hitegetnek, hogy nem fog tobbet megcsalni, azok ugyanigy felrejarnak es pont ugyanannyi erkolcsi es moralis tartas van bennuk, mint a baratodban. Barmennyi evet tonkre tud tenni egy megcsalas, nem attol fugg, hogy miota vagytok egyutt, hogy meg fogja-e ujra tenni. Ha lesz ra lehetosege, akkor biztosan, legfeljebb ovatosabb lesz.


43F

2020. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt. Egyebkent csak odairtam hogy 6ev ,magam se tudom miert . Nem gondoltam h szamit kedves kioktato nem tudom hanyas.


Az ilyen valojaban sose valtozik? Ugy ertem akarki mellett ezt csinalna ? Vagy azert csinalja mert nem vagyok eleg jo?

2020. jan. 24. 00:11
 14/25 Rockarc ***** válasza:
100%

Nem veled van a baj, barki mellett ezt csinalja. Azert nem valtozik, mert o nem erzi hibanak. Nem is azt banja, hogy megcsalt, hanem azt, hogy lebukott. Mikozben meg sorozatos donteseket kellett meghoznia, ami ahhoz vezetett, hogy megcsalas lett belole. Ha barmelyiket nem hozza meg, akkor nem csalt volna meg. Nincs ami blokkolna ezt a folyamatot.


A masik dolog, hogy ehhez azert kell egyfajta ertekrendszer is. Ez nem egy egyszeru hiba, hanem egy komplett tunetegyuttes. Minimum hazudott rola, hogy hol es merre volt. Azt is el kellett terveznie elore, hogy hol fogjak megejteni a dolgot. A masiknak is jo esellyel behazudott valamit. Az erkolcsebe tokeletesen belefert. Onzoseg is van mogotte, hiszen egyertelmuen magara gondolt, a sajat szuksegleteit tolta eloterbe. De magaval szemben sem oszinte, tuti van valami tuti kifogasa, hogy miert csinalta, amit el is hitt. Es legkozelebb is lesz ilyen. Felszines, mert a testiseg van nala az elso helyen. Nem tisztel es fajdalmat okoz. Mert tudta, hogy mivel jar ez, megis megtette.


Ha most ismerned meg, es tudnad, hogy nincs erkolcse, hazudik es onzo, kellene neked?


43F

2020. jan. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs biztos képlet de melletted nem fog felhagyni vele, ez páronként változó és a kapcsolatuk szerepkörétől is függ. pl. nálatok ő csal meg téged, te meg hűséges voltál és szeretted stb. a következőben lehet pont ő lesz aki odalesz a másikért és őt csalják meg, vagy lehet mind a ketten hűek maradnak bár ez manapság nem pont jellemző. Még véletlenül se magadban keresd a hibát, hiszen ő ment félre ő rúgott fel mindent. Nem tudjuk milyen volt a kapcsolatotok, de ha esetleg viharos is lett volna akkor is meglehet beszélni a dolgokat, lehet megoldásokat találni és ha végképp nem találtok közös nevezőre akkor szét mentek, de ez amit ő művelt hogy még együtt vagytok de ő inkább összefekszik mással a hátad mögött miden csak nem etikus vagy elfogadható. Sajnos a hosszú hosszú együtt töltött évek és a kényelem a biztonság megszokás és persze a közös emlékek miatt reménykedsz hogy ez ha egyszer jó és szép volt ismét az lehet. De sajnos ez nem így megy, az a múlt és soha nem jön vissza, te hajlandó lennél tenni a kapcsolatért de ő szarik bele. Egy kapcsolathoz két ember kell, ha az egyik teszik rá a másik ha meg is szakad se lesz boldog. Ne a mentségeket keresd, ne is próbáld álmokba ringatni magad mert ennek már vége. Gondolj bele, más emberrel volt helyetted, nem érdekelte h ez neked hogy esik mit érzel, csak magával foglalkozott hogy neki jó legyen. Megpróbálhatsz ezzel együtt élni, de továbbra is félre fog járni te meg teljesen tönkremész eközben. Nem érdemes mert csak buksz vele. Hogy is tudnál olyannal lenni aki mások szeret és nem téged, másokat kíván és másokkal szexel. Ő is csak megszokásból van veled, nem azért mert bármit is jelentesz neki. Lépj tovább ne kínozd magad, adj magadnak egy kis időt és teret aztán keress valakit akit megérdemelsz és aki tényleg szeret majd. Nem lesz könnyű, de sikerülhet ha te is akarod. F/26
2020. jan. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem kellene .. de ezt sajnos az ember nem tudja elore , es sok ido mire egy ilyen dolog kiderul, plane ha jol hazudik az illeto es meg nem voltal megcsalva es nem tudod mire kell figyelni.

Koszi a valaszt, futkos a hatamon a szor mert raismerek , rossz belegondolni hogy ez az igazi enje, nekem ez mar valamifele betegsegnek tunik. Nem mondanam hogy lett volna barmifele egetrengeto problema amire ezt rafoghatna , talan unatkozott .

2020. jan. 24. 00:38
 17/25 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy betegség. Tudom, hogy most próbálod valamivel mentegetni, mert szereted. De ez nem betegség, nem is unalom. Eszedbe ne jusson az, hogy te “meggyógyítod”, mert nem fog sikerülni, ugyanis a jellemtelenség nem gyógyítható.

Ezenkívül menj el egy szűrésre, mert nem biztos, hogy nem vitt haza neked valamit. Bármi lappanghat benne, ami benned tesz majd kárt.

2020. jan. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Egyszer mondta h gondolkozott rajta h elmenjen pszichologushoz. Szoval nem kizart h az ilyen ember betegesen akar vmit kompenzalni
2020. jan. 24. 09:54
 19/25 anonim ***** válasza:
76%
NINCS semmi baja, csak egy gerinctelen féreg és a szanalmadra játszik. Meg különben is ha beteg is lenne az meg mentség lenne arra h félre kúrt? Aligha hiszem, de tudod mit lehet h beteg (maximum nemi beteg) patyolgasd csak szegény párat ő meg majd patyolgat másokat míg te szépen lassan teljesen leepulsz mindenteren. Majd ha esetleg lecserel egy másik játékszerre gondolj arra h milyen jó is volt mindent megtenni érte és mennyi jót kaptál is érte :D. Csak vigyázz nehogy becsusszon egy gyerek/nemű betegség vagy mindkettő mert akkor örökre elashatod magad. És akkor a pokolbal rosszabb élet fog várni rád. Több tucat ember írta meg neked az igazat és te még is kiskapukba kapaszkodsz és nem akarod felfogni a szomorú valóságot. Innentol már csak lefelé visz az út. (tapasztalat)
2020. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem maradok vele egyutt nem ertem minek kell tamadni meg ilyen hamgnemben irni. Azt mondom h az ilyen ember beteg, nem mentsegeket keresek
2020. jan. 24. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!