Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Majdnem megcsalt 1 éve, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem megcsalt 1 éve, most újra találkoznak és még várja is. Törődjek bele, hogy ennyi az amúgy jó kapcsolatomnak? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Nem csalt meg, de a csaj "ölében aludt", ennek 1 éve. Most megint találkoznak egy évente megrendezésre kerülő programon és a csaj nyilvánvalóan nyomul, provokál engem. Én nem tudok menni erre a programra. A barátom szerint a csaj hú de nagyon jó fej, örül, hogy látja újra, de csak barát. Mit tennétek?

2018. júl. 3. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Ez a fiú nem tisztel téged.

Szerintem te is tudod.

2018. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Már abból gondolom, h picit túltolod a biciklit, h csak majdnem megcsalásról van szó. Ezt miből gondolod? Azért mert elaludt az ölében? A csaj mivel provokál? Nem írtál le semmi lényegeset.
2018. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A barátom mondta el még amikor történt, ő adta úgy elő, hogy bűnt követett el kb de részeg volt meg mit tudjam én.. A csajt nem ismerem személyesen, a barátom közösségi médiáján szivecskézik mindent, kommentál mindent, ha én kiteszek valamit azt is, de tudjátok, mintha én nem is léteznék, azzal a nyilvánvaló nyomuló, gusztustalan viselkedéssel.. Nem beszélve arról, hogy mániája a barátomat (és más pasikat is) azzal hülyíteni, hogy milyen szánalmas ha egy férfi kapcsolatban él, mert nem erre lettek tervezve..
2018. júl. 3. 16:36
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Ezt így elmondtad már a barátodnak?

Mert el kéne, ezt amit most kommentben írtál.


És a reakciójából ki fog derülni minek lesz értelme a továbbiakban.

2018. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha párod erre nem szól semmit, akkor nagy a baj.
2018. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elmondtam, próbáltam megbeszélni vele, de akkor is végig kettősséget éreztem a reakcióiban, egyrészt haragszik, hogy nem bízom benne, másrészt nyugtatgatott, hogy csak én kellek neki. Valahogy mégsem értem hogy jön ez össze azzal, hogy mennyire jó fej az a nő meg jól elvannak..
2018. júl. 3. 16:54
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Kockázatos, de bízz a barátodban. Az nem elég, ha a csaj akarja... ha most elkezdesz cirkuszolni, azzal a másik lány karjába lököd a barátodat. Hiszen veled a feszkó van, a másikkal meg a laza vidámság. valami probléma biztosan van a kapcsolatoddal, különben nem férkőzne be a harmadik. Érdemes lenne dolgozni rajta. Azt tartsd észben, hogy nem a másik lány a hibás. Undorító a viselkedése, ez tény. De a barátod valamiért mégis vevő rá. Legyél olyan barátnő, hogy ne kelljen neki a másik csaj. A másik megoldás, hogy kiszállsz az egészből.
2018. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

ja 7-es jól mondja.


Most még ne ugorj rá teljesen a témára. és igen ott van a másik oldal is, hogy "ha el tudja vinni tőled ha egyszerűen el tudja csábítani még ha csak szexre is akkor annyit is érsz annak a pasinak"

2018. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is amellett döntöttem, hogy kivárom a végét, amíg nem is találkoznak ugye nem is csalhat meg, szóval nem fogok hisztizni egy meg nem történt dolog miatt. Inkább én is persze megelőzni szeretném ezt, de ugye ez is két emberes dolog, ő azt mondja minden tökéletes neki ebben a kapcsolatban, de é is úgy gondolom, hogy ha hagyja magát hülyíteni akkor biztosan nem.. Van még pár hetem elébe menni a dolognak. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2018. júl. 3. 17:06
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Lemaradtam ott, hogy ez a kalap kaki "amugy jo kapcsolatnak" lett ertekelve...
2018. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!