Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás volt? Nemet és kort is írjatok kérlek.

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátnőmmel és szinte mindenben elsők vagyunk egymásnak. Első kapcsolat, együtt vesztettük el és az ő részéről én voltam az első fiú, akivel csókolózott (az első randin). Ez utóbbi nálam nincs így, mert bár csak szórakozóhelyeken, idegen lányokkal (tehát nem szerelemből), de én más smároltam másokkal. Eddig ez még nyílván nem megcsalás, hacsak nem bigott katolikus valaki...


Csak, hogy eredetileg egy társkeresőn ismerkedtünk meg, majd még aznap átmentünk facebook messengerre (legyen ez az X nap), majd szinte rögtön megbeszéltünk egy randit kereken két héttel későbbre (legyen ez az Y nap). Hivatalosan a kapcsolatunkat az Y naptól számítjuk és ekkor tartjuk az évfordulónkat is, azonban én még az X és az Y nap között smároltam 2 idegen lánnyal, amiről a barátnőmnek soha nem beszéltem.


Bár sok idő eltelt és az Y nap óta nem csaltam meg soha senkivel, semmilyen módon, azonban a mai napig furdal a lelkiismeret, hogy akkor én most megcsaltam-e azzal, hogy az X és az Y nap közt, másokkal csókolóztam.



2020. jan. 20. 13:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Y-tól számít a dolog, hiszen onnantól voltatok kapcsolatban.


Y nap előtti napon még simán lemondhatta volna bármelyikőtök.


Tehát: nem megcsalás.

2020. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva hogy ítélnéd meg? Ha ő x és y nap között nyalakodott valakivel, azt te megcsalásnak tartod? Gondolom nem. Nem, mert nem megcsalás.Ezt nyugodtan betudhatod előéletnek.
2020. jan. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legnagyobb problémád! Fölösleges lenne felhozni. Nem megcsalás.
2020. jan. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás. Felesleges ezen kattogni, felejtsd el. Ezt az energiát szánd inkább a kapcsolatra.
2020. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem megcsalás semmiképpen.


22L

2020. jan. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás, de el ne mondd neki!!!
2020. jan. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló és nem hiszem, hogy megcsalás lenne, elvégre még nem voltatok együtt.
2020. jan. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!