Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálja ezt az exem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az exem?

Figyelt kérdés
4 évig voltunk együtt és bár sok mindent elrontottam, így még azt is mondhatjuk, hogy jogos volt tőle a szakítás, de az soha nem merült fel, hogy valaha is megcsaltam volna őt. Ehhez képest azt hallom vissza, hogy azért szakított velem mert megcsaltam... A másik ok amit vissza szoktam hallani, pedig az, hogy én dobtam őt, méghozzá szilveszter éjfélkor egy üzenetben. Addig stimmel, hogy szilveszterkor egy üzenetben történt a szakítás csak nem éjfélkor és nem én dobtam, hanem ő dobott engem...

2020. jan. 19. 16:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
25 F
2020. jan. 19. 16:27
 2/12 anonim ***** válasza:

Attol fugg kinek mondja. Most mar banja az egeszet es csak oda akar marni neked. Nem akart visszamenni hozzad veletlen? Tipikus idiota noi gondolkodas es viselkedes.

Mondom ezt nokent

2020. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A megcsalásos story-t fiúknak szokta mondani, akikkel ismerkedik (a szakításunk óta), azt meg, hogy én dobtam azt meg a barátnőinek, akik most egy szemétládának tartanak...
2020. jan. 19. 16:37
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem akart. Tegnap összejött egy másik sráccal...
2020. jan. 19. 16:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Tok egyertelmu. Akik elott tenni akarja az elesettet, ott o az aldozat. A baratnok elott meg nyilvan ugy kell eloadni, hogy te legyel egy fereg

Sajnalom, de ez nem bonyolult. Orulj neki hogy megszabadultal tole, nagyon szerencsesen jartal

2020. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja meg olyanokat állít, hogy én azt mondtam, hogy rosszul szop, miközben épp ellenkezőleg, meg, hogy én csak misszionáriusban akartam csinálni, miközben én mindig rákérdeztem, hogy milyen pózban szeretné és ő volt az aki mindig a misszionáriust mondta...
2020. jan. 19. 20:55
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, hogy miért kell valamelyikünknek mindenképp féregnek lennie. Kitalálhatta volna akár azt is, hogy közös megegyezéssel váltunk el, vagy bármi olyan történetet, amiben se ő se én nem vagyunk rossz színben feltüntetve...
2020. jan. 20. 05:52
 8/12 A kérdező kommentje:
Na úgy tűnik még is van igazság... Természetesen a szüleinek is azt mondta, hogy én szakítottam (megcsalást nem említett). Csak, hogy most beszéltem az anyjával (eredetileg más témában) és elmondta, hogy sajnálja, hogy így döntöttem, mire én elmondtam, hogy épp ellenkezőleg történt és elküldtem neki bizonyítékul a messenger üzenetet, amiben ő szakít velem. Erre 2 perc múlva felhívott, hogy, hogy képzelem, hogy én üzeneteket küldök az anyjának a szakítàsunkról, meg, hogy most az anyja nem is akarja megisnerni az új pasiját...
2020. jan. 20. 08:02
 9/12 A kérdező kommentje:
Mármint az exem hívott fel 2 perc múlva...
2020. jan. 20. 08:03
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy már az anyja is felhívott és bocsánatot kért.
2020. jan. 20. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!