Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális h az exem ezt csinálj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális h az exem ezt csinálja? Hogyan vakarjam le pláne h a munkatársam is lett hirtelen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos a sztori az h van egy exem akivel 5 lassan 6 éve szakítottam. Nem kerestük egymást meg semmi, mert elég csúnyán mentünk szét. Viszont sajnos a legnagyobb megdöbbenésemre most ott dolgozik ahol én és én vagyok a betanítója. Ha ez nem lenne elég még flörtölget velem holott felesége van és már a 2.gyerekükkel terhes a nője. Nem akarok semmit se tőle és ezt egyértelműen megmondtam neki viszont folyamatosan piszkálgat. A hátam mögé áll és hozzámér meg simogat. Amikor elhúzom magam ő visszahúz. Tudom h ez rossz de sajnos akaratlanul is beindít. Nem lennék nős pasival soha. De azt hiszem kezdek bedilizni is már. Most mit tegyek?
2019. okt. 31. 03:38
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Jelezd delettesnek, ha normális, segítenek, és nem te tanítod stb
2019. okt. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez mar zaklatas. Olyan szempontbol erheto, h beindit, h neha az ember ha valamit nem tud elkerulni akkor vedekezeskeppen azt valasztja, h " nem is olyan rossz ez"
2019. okt. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelezd a főnöködnek már most az elején, mielőtt eldurvul a helyzet.

Más fogja oktatni ennyi, de a zaklatás miatt és hogy hozzad ért , minimum hogy elküldik öt. Ez a férfi semmibe veszi a nők érzéseit, lenézi őket, nem érdekli hogy kit tesz tönkre.

En is szoktam oktatni embereket, ha probléma all fel ,

azonnal szólok.

Tudod hogy miért?

Mert szembesitéskor az első kérdés hogy,...

Mikor történt?

És miért csak most szólt erről?

2019. okt. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te tanítod be nem? Te hozod a szabályokat. Mondd neki ha nem koccol akkor repül. Lehetsz vele határozottabb. Egyébként amit leírtál az szexuális zaklatás szóval okod is van kirúgatni.
2019. okt. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális zaklatás->rendőrség->feljelenteni. Egy jogállamban ez a hivatalos menetrend ilyenkor!
2019. okt. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

azért csinálja, mert téged ismer és mer hozzád nyúlni. Te pedig azért engeded ennyire, mert te is ismered és már nyúlt hozzád régebb óta is és persze előjönnek a régi vágyak.

Te döntöd el, mit akarsz, csak annyi, hogy légy talpraesett. Vagy mondj nemet neki, vagy engedj, csak döntsd el. Ne várd a sült galambot, lépj. Ha nagyon nem megy, bemész főnökhöz és elmondod a szitut.

2019. okt. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem dugj vele ;)
2019. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!