Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexel kapcsolatos kérdés. És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexel kapcsolatos kérdés. És van olyan aki ezért hagyta el a párját?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 24 éves családos férfi vagyok,a szexben akadnak gondok ,mivel túl sokáig bírom az ágyban és nagyobb mérettel rendelkezem. A párom ezt alig -bírja szusszal, ráadásul nagyon szeretem előjátékként az oda vissza alapon orális szexet, így ez még rá is tesz arra, hogy nem bírja már az együttlét felét se. Ezek miatt sok vágyam se tudom megélni. Ti szembesültetek már ezzel a problémával és tálaltatok rá valami megoldást? Ja és a készítmények sem sokat vesznek le az időből már többet teszteltünk.

2020. jan. 15. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez már tegnap is volt
2020. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most más a kérdés. Hogy Van e olyan aki ezért hagyta el a párját vagy esetleg valaki talált valami megoldást rá.
2020. jan. 15. 20:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a párodnak akarsz örömöt okozni a szexszel az eleve probléma. A méretbeli különbség és az eltérő étvágy pedig rátesz egy lapáttal.

Igen, sokan hagyják el a másikat a rossz szex miatt.

2020. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Ugy látom arra vársz hogy a nők rád írjanak: nagy farok sokáig bírod, te ísten vagy, egy csődör.
2020. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A valasz az,hogy nincs ra! Egyikotok mindig szenvedni fog, a hiany miatt.. (mert,hogy azert szenvedjen valaki mert agyon b..ak. azt mar elnezest de meg sem erdemli,hogy agyba bujjon! Ilyenert panaszkodni jo eg.)

Nalam is sokszor ez a helyzet kedves kerdezo csak forditott felallasban. En mint, no vagyok kivanosabb a baratomnak pedig egy menet utan,napokig max kezimunka johet szoba. Es az sem minden nap.

Hogy meddig fogod turni? Addig meg ugy erzed a szerelmed erosebbek a vagyaidnal. Aztan ez majd valtozni fog... Beke veled!

22L

2020. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha azt akarnám akkor azt is írnám ki. ;) De jelenleg inkább valami hasznos válasz kéne.
2020. jan. 15. 20:47
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elhagyni a párod,a nők sokat tűrnek
2020. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%

Ne nyald annyit. Mi vagy te, kutya?

Jobban is fog tisztelni, ha nem lefetyelsz a lábai között fel órát.

2020. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kicsit durva hogy agyon.. de ha abbahagynám ha ő már teljesen kielégült akkor lényegében én mindig ott maradnék.

És első részben mindig azt nézem hogy ő élvezze és minél nagyobb legyen az orgazmusa. De én egyszerűen olyan gyorsan nem tudok kielégülni.


Türelmesebbek csak meddig. Elég fiatalok vagyunk.

2020. jan. 15. 20:59
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
Más hölgyeket kell keresni titokban.
2020. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!