Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexel kapcsolatos kérdés. És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexel kapcsolatos kérdés. És van olyan aki ezért hagyta el a párját?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 24 éves családos férfi vagyok,a szexben akadnak gondok ,mivel túl sokáig bírom az ágyban és nagyobb mérettel rendelkezem. A párom ezt alig -bírja szusszal, ráadásul nagyon szeretem előjátékként az oda vissza alapon orális szexet, így ez még rá is tesz arra, hogy nem bírja már az együttlét felét se. Ezek miatt sok vágyam se tudom megélni. Ti szembesültetek már ezzel a problémával és tálaltatok rá valami megoldást? Ja és a készítmények sem sokat vesznek le az időből már többet teszteltünk.

2020. jan. 15. 20:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az oralis szexet egyikünk se tudná hanyagolni úgymond az a mi fétisünk.
2020. jan. 15. 21:09
 12/14 anonim ***** válasza:
68%

Igazodj kicsit hozza.


Legyen kevesebb elojatek, hasznalj sikositot ha nagy, konnyebben befogadja. A hazassag kompromisszumokkal jar.

2020. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A jó szexért mindkét félnek tennie kell - neked is, ne csak a párodtól várd a csodát. Ha mindketten élvezitek és sűrűn gyakoroljátok az jó. Jó szex nélkül nincs boldog tartós kapcsolat, csak értelmetlen kompromisszum ami előbb-utóbb véget ér.

Ha a partnered megy el hamarabb akkor tartson nálad tovább az előjáték.

2020. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Elégítsen ki téged ő először majd utána szex. Nem? És akkor nem maradsz le semmiről,meglesz az orgazmusod. Taníthatnád a tehetséged sok félperces férfinek ☺
2020. jan. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!